LEGO Vader + Probe Droid
Zapowiedzi Brewa 249 wyświetleń

Hełm Vadera i Imperialna sonda ujawnione!

W sieci pojawiły się informacje i zdjęcia dotyczące dwóch nowych zestawów z Gwiezdnych Wojen, które lada moment zostaną oficjalnie zapowiedziane (jako że zdjęcia ewidentnie pochodzą z sesji robionych przez LEGO®). Mowa o 75304 Hełmie Vadera oraz 75306 Imperialnej sondzie.

  • Zestaw 75304 Darth Vader ma być kolejnym z kolekcji hełmów i na ujawnionym zdjęciu wygląda nieco… siermiężnie. Poza nim, do mini-serii dołączy także 75305 Scout Trooper. Głowa Vadera składać się będzie z 834 części, a więc będzie większa niż dotychczasowe „hełmy”. Oba nowe sety w serii mają kosztować około 70 euro.
  • 75306 Imperialna sonda (Probe droid znany z Imperium kontratakuje) to z kolei „modelowy” robot złożony z 683 części, również wyceniony na 70 euro. Do droida będzie dołączona odpowiednia tabliczka „znamionowa”. Będzie to set skierowany do szerokiej dystrybucji.

Oba zestawy mają mieć premierę w Dzień Gwiezdnych Wojen (4 maja), ale ich oficjalnej, wstępnej prezentacji oczekujemy już 25 marca. Możliwe, że modele będą także oferowane w przedsprzedaży VIP.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.