LEGO plotki i ploteczki 15-21.03.2020
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 313 wyświetleń

Plotki i ploteczki 15-21.03.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 15-21.03.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu. Ostatnią aktualizację (18.03.2021, godz. 21:30) jak zwykle oznaczam na zielono.

  • Jesteśmy już w miarę pewni, że w 2021 roku na sklepowych półkach pojawi się nowy Republic Gunship w formie UCS. Na podstawie zaprezentowanego wąskiemu gronu nowego elementu kokpitu można ocenić, że model będzie miał nieco ponad pół metra długości, a więc będzie imponująco wielki… podobnie jak jego cena, szacowana wstępnie na około 350 dolców.
  • Pojawiły się również plotki na temat zestawów GwP z Gwiezdnych Wojen. Pierwszym ma być 40451 Tatooine Homestead, który prawdopodobnie otrzymamy w okolicach 4 maja (na Dzień Gwiezdnych Wojen). Set najprawdopodobniej będzie dioramą w mikroskali bez żadnych figurek. Inna plotka mówi, że także w tym roku otrzymamy także inny zestaw GWP ze Star Warsów: małą wersję Gwiezdnego Niszczyciela Imperium (numer 40483), złożoną z 369 klocków i zawierającą minifigurkę.
  • Wśród zestawów z serii Harry Potter ma pojawić się pakiet figurek w strojach do quidditcha, opatrzony numerem 40500. Figurki będą przedstawiać Harry’ego Pottera, Draco Malfoya, Cho Chang oraz – po raz pierwszy – Zachariasa Smitha. Całość ma kosztować ok. 15 euro.
  • Już drugi raz w sieci pojawia się plotka, że wielbiciele Spider Mana otrzymają od LEGO® całkiem solidny prezent. Ma nim być DUŻY zestaw przedstawiający budynek redakcji gazety Daily Bugle. Set ma składać się z 1500-3000 klocków i być może będzie go można postawić obok budynków modułowych. W komplecie znajdziemy przynajmniej Venoma, ale nie będzie to jedyny złoczyńca na pokładzie. Premiera PODOBNO planowana jest na maj.
  • W sieci po raz kolejny pojawiła się plotka dotycząca nowego setu z serii Creator Expert. Domniemany zestaw ma przedstawiać prom kosmiczny Discovery wraz z teleskopem Hubble’a (a nie, jak wcześniej zakładano – Columbia). Prom ma pojawić się pod numerem 10283 i kosztować około 200 euro, co sugeruje dość duży rozmiar – tym bardziej, że model ma podobno przedstawiać sam wahadłowiec, bez rakiety wynoszącej. Tego typu konstrukcja niewątpliwie szybko znalazłaby swoich nabywców, jako że zestawy kosmiczne są zazwyczaj przyjmowane bardzo ciepło. Set ma zostać oficjalnie zapowiedziany już 19.03.2021!
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.