LEGO - kalendarz na marzec 2021 - okładka
Analizy Promocje Zapowiedzi Brewa 686 wyświetleń

Znamy kalendarz sklepów LEGO® na 03.2021!

W sieci pojawił się właśnie oficjalny kalendarz sklepów LEGO® (dotyczy on zarówno S@H, jak i oficjalnych sklepów stacjonarnych) na marzec 2021 roku. Strony z kalendarza znajdziecie na samym dole, ale najpierw szybkie omówienie:

WAŻNE: pomimo tego, że kalendarze sklepowe LEGO® zazwyczaj są wspólne dla większości krajów, to nie należy zakładać, że w Polsce akcje będą wyglądać w 100% identycznie. Weźcie również pod uwagę, że ostatnimi czasy promocje kończą się znacznie szybciej, głównie ze względu na szybkie wyczerpywanie limitów prezentów.

  • Marzec to przede wszystkim spora liczba premier LEGO®, a konkretnie – druga fala nowości na początek 2021. Ich pełen, aktualizowany na bieżąco spis możecie znaleźć w tym miejscu.
  • Jeśli w dniach 6-14 marca 2021 dokonamy w sklepie LEGO® zakupów za kwotę 100 USD (w Polsce będzie to zapewne 440 PLN), to otrzymamy w prezencie zestaw 40450 Amelia Earhart Tribute, o którym szerzej pisałem w tym miejscu. Obszar tematyczny dokonywanych zakupów nie ma tu znaczenia. WAŻNE: promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów!
LEGO GWP marzec 2021 - Amelia
Nie mamy jeszcze zdjęcia pudełka z tym zestawem
  • W dniach 15.03-4.04 będziemy mogli otrzymać drugi gratisowy zestaw, który dopiero co został ujawniony. Będzie to 40449 Domek zająca wielkanocnego. Zestaw wygląda bardzo interesująco – nie jest malutki, a ponadto składa się z dzikiej ilości dość rzadkich, pomarańczowych klocków. Limit zakupowy dla niego to 60 dolarów, czyli zapewne około 250-300 złotych.
LEGO GWP marzec 2021 - Domek zająca
Tu również jak na razie mamy tylko wizerunek z kalendarza
  • Wreszcie, ostatnim gratisem, zaplanowanym na 15.03-4.04 2021 (a więc w tym samym terminie co Domek zająca wielkanocnego), jest 30579 Kurczaczek wielkanocny, który miał być jedną z marcowych premier. Tutaj limitem zakupowym będzie 40 dolarów (czyli jakieś 150-200 zł) i warto wskazać, że przy zakupach odpowiedniej wielkości (powyżej 60 USD) otrzymamy aż dwa prezenty.
LEGO® 30579
LEGO® 30579
  • Od 1 lutego do „normalnej” sprzedaży (czyt. bez potrzeby posiadania konta VIP) przejdzie również 10295 Porsche 911. Wersja „prezentowa” bardzo szybko się skończyła.
  • Pamiętajcie również, że marzec będzie prawdopodobnie miesiącem granicznym dla paru dużych zestawów LEGO®. O szczegółach wycofań zaplanowanych na ten miesiąc możecie poczytać tutaj.

Jak podejść do promocji?

Marzec to miesiąc z naprawdę dużą ilością premier, ale z ich zamawianiem radzę poczekać przynajmniej do 6 dnia miesiąca, kiedy pojawi się pierwszy gratis. Osobiście uważam, że jest on najbardziej atrakcyjny. Niemniej, dwa kolejne prezenty też są niczego sobie, więc zakupy w oficjalnym sklepie można rozłożyć na dwie raty.

Warto tu wskazać, że ostatnimi czasy dostępność prezentów na stronie LEGO® jest mocno ograniczona, więc jeśli zależy Wam na giftach, to do zakupów radzę usiąść przed północą danego dnia i odświeżać stronę co jakiś czas, aby nie przegapić właściwych promocji.

Całość kalendarza LEGO® na marzec 2021 możecie sobie obejrzeć poniżej:

LEGO - kalendarz sklepowy na marzec 2021
LEGO® – kalendarz sklepowy na marzec 2021
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.