LEGO® VIDIYO™ - pierwsze zdjęcia
Zapowiedzi Brewa 249 wyświetleń

VIDIYO™ na pół-oficjalnych zdjęciach

Zestawy LEGO® VIDIYO™ trafiają już (różnymi drogami) do pierwszych recenzentów, dzięki czemu możemy rzucić na nie okiem. Grupa docelowa zestawów to przede wszystkim dzieciaki, więc pozwolę sobie omówić sprawę raczej skrótowo – głównie po to, żebyście wiedzieli, co w trawie piszczy.

Poniższe zdjęcia pochodzą z serwisu StoneWars.de, a konkretnie – z tego wpisu. Pozwoliłem je sobie skompilować, aby oszczędzić Wam przewijania.

VIDIYO™ Beatboxy

Zestawy o numerach 43102-43107 to tzw. Beatboxy. Każdy z nich zawiera jedną figurkę, 16 beatbitsów (specjalnych płytek 2×2, które będą „odpalać” odpowiednie efekty w dedykowanej aplikacji – dwie z nich są zawsze ekskluzywne dla danego zestawu) oraz pudełko z odpowiednimi zdobieniami (w dużej mierze bazującymi na schemacie LEGO® DOTS). Cena pojedynczego zestawu to 19,99 euro, a więc SPORO jak na podobną zawartość. Poniżej możecie zobaczyć kompilację zdjęć tych zestawów:

LEGO® VIDIYO™ - Beatboxy 43102-43107
LEGO® VIDIYO™ – Beatboxy 43102-43107

VIDIYO™ Bandmates (członkowie zespołu)

Druga mini-seria VIDIYO™ to kolekcja minifigurek, która już nieco bardziej przemówi także do dorosłych kolekcjonerów. W tym wypadku w kartonowym opakowaniu (bardziej „biegli” kolekcjonerzy na pewno nie będą zadowoleni, bowiem taka forma pakowania wyklucza tzw. „macanie”) znajdziemy jedną figurkę, specjalną podstawkę oraz trzy beatbitsy (w tym jeden ekskluzywny). Figurki będą kosztować 4,99 euro, a w każdym opakowaniu zbiorczym znajdziemy ich dwa pełne komplety (w 1. serii mamy 12 wzorów) – będą one układane rzędami. Poniżej zobaczycie kompilację zdjęć wszystkich wzorów:

LEGO® VIDIYO™ – 1. seria minifigurek

LEGO® VIDIYO™ zadebiutuje już 1 marca na LEGO.com i w szerszej dystrybucji. Integralną częścią zabawy z serią ma być specjalna aplikacja na telefony, którą W TEORII można pobrać od dziś, ale jak na razie nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.