VIDIYO - pakiet powitalny
Newsy Brewa 85 wyświetleń

Darmowy pakiet powitalny LEGO® VIDIYO™

W najnowszym newsletterze LEGO®, który właśnie trafił do skrzynek odbiorczych fanów marki, znajduje się link, pod którym możecie zarejestrować się na coś, co nazwane jest “wejściówką za kulisy LEGO® VIDIYO™” i “bezpłatnym pakietem powitalnym”.

AKTUALIZACJA: zgodnie z krążącą po internecie informacją, zapas pakietu powitalnego skończył się po niecałych 12 godzinach i na ten moment nie można go już zamówić.

Aby “załapać się” na pakiet musicie wejść pod ten link, wybrać język i wypełnić formularz, w którym podacie m.in. swój adres (do wysyłki). Ze względów bezpieczeństwa rodzicom radzę, aby wypełnili formularz za swoje dzieciaki (lub za siebie). W skład “pakietu powitalnego mają wejść”:

  • 2 smycze z wejściówkami za kulisy
  • 2 zestawy naklejek
  • 2 zestawy ozdób na sznurówki (po 4 ozdoby w zestawie)
  • list powitalny
  • GRATIS: kod dostępu do wirtualnej wejściówki VIP

Niestety nie mam jeszcze żadnego zdjęcia, który obrazowałby tę paczkę gratisów, ale na pewno podzielę się nim, jak zestaw do mnie przyjdzie.

REKLAMA:

2 thoughts on “Darmowy pakiet powitalny LEGO® VIDIYO™

  1. […] VIP można było uzyskać również w inny sposób, kilka dni temu – wystarczyło wypełnić specjalną ankietę. Passy rozdawane w ten sposób jednak szybko się skończyły, a ich wysyłka jest dodatkowo […]

  2. […] Jakiś czas temu subskrybenci newslettera LEGO® VIP mogli – przez bardzo krótki czas – zamówić bezpłatny “pakiet powitalny” dotyczący nowej serii. Mi się ta sztuka udała i poniżej prezentuję, co takiego w nim znalazłem. […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.