Lego IDEAS - the X-files
Newsy Brewa 465 wyświetleń

IDEAS – The X-Files dobiło do 10k!

Kolejny projekt w ramach najnowszego rzutu LEGO® IDEAS właśnie przekroczył barierę 10 tys. „wsparć”. Tym razem jest to The X-Files: I want to belive.

Za projektem na podstawie kultowego serialu The X-Files (w Polsce znanego jako Z archiwum X) stoi Brent Waller, mogący pochwalić się już zrealizowanym 21108 Ecto-1 (samochód z Pogromców duchów) oraz projektem Seinfield, który niedługo trafi do produkcji.

Tym razem doświadczony twórca przygotował dla fanów LEGO® słynny gabinet agenta Muldera, w którym ten przesiadywał rozwiązując kolejne sprawy. Według projektu set ma mieć 650 części i zawierać 5 minifigurek: agenta Muldera, agentkę Scully, dyrektora Waltera Skinnera oraz – a jakże – dwóch klasycznych kosmitów zwanych swojsko „Szarymi”. Projekt znalazł 10 tys. zwolenników w ciągu 598 dni i teraz ostateczna decyzja pozostaje w rękach LEGO®.

Przypomnijmy, że w nowej „rundzie” LEGO® IDEAS mamy już łącznie 5 poważnych graczy. Poza The X-Files odpowiednią liczbę głosów zebrały:

Okiem AFOLa:

Męczą mnie już trochę kolejne zestawy IDEAS na podstawie seriali, a już zwłaszcza te będące po prostu pokojami czy salami. Konkretne tytuły mają na pewno swoich oddanych fanów (jak choćby Seinfield, który w Polsce nie jest pozycją szczególnie popularną), a kolejne pokoje na pewno radują kolekcjonerów podobnych klockowych aranżacji, ale ja osobiście czekam na coś bardziej klasycznego, najlepiej nie na licencji (która ostatecznie wpływa również na cenę zestawu). The X-files mnie nie interesuje, podobnie zresztą jak The Office, dlatego z powyższego zestawienia najmocniej trzymam kciuki za zamek Lorda Afola.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.