Lego IDEAS - The House of Chocolate
Newsy Brewa 505 wyświetleń

IDEAS – House of Chocolate dobiło do 10k!

Bang! Nie trzeba było długo czekać na kolejny projekt LEGO® IDEAS, który przekroczył granicę 10 000 głosów. Z numerem „6” do puli wchodzi House of Chocolate!

House of Chocolate Marcosa Garavelliego potrzebował tylko 56 dni, żeby zdobyć sobie niezbędne poparcie, co czyni go jednym z faworytów wyścigu o wydanie zestawu. Budynek w zamyśle ma składać się z 2700 części i mieć konstrukcję modułową, chociaż od oficjalnych modularów odróżnia go sposób otwierania: na boki, a nie piętro po piętrze.

Nowy projekt w stawce wyraźnie pokazuje, jak ważne jest dobre zaprezentowanie pomysłu w wyścigu IDEAS. House of Chocolate kusi animacjami, dużą ilością zdjęć i wizualizacją niemal każdego elementu fabryki. Zdecydowanie warto się z nimi zapoznać.

Przypomnijmy, że w nowej „rundzie” LEGO® IDEAS mamy już łącznie 6 poważnych graczy. Poza The House of Chocolate odpowiednią liczbę głosów zebrały:

Okiem AFOLa:

Tak! Ten projekt zdecydowanie do mnie przemawia, bo modulary to moja ulubiona seria. Nie do końca podoba mi się sposób otwierania budynku, bo będzie on sprawiał trudności na większej makiecie, ale poza tym byłbym zachwycony, gdyby budowla faktycznie pojawiła się w sprzedaży. Moim zdaniem jest na to jednak niezbyt wielka szansa, bo LEGO® chyba nie do końca przychylnie patrzy na powielanie ich własnych, firmowych schematów. Jak do tej pory jeszcze żaden fanowski budynek modułowy nie ujrzał światła dziennego.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.