Promocje Brewa 788 wyświetleń

Lodowisko i Potworna Księga ponownie w S@H!

Do oficjalnego sklepu LEGO® właśnie wróciła promocja, która obowiązywała przed Świętami 2020 roku. Do zakupów przekraczających 660 zł ponownie dołączany jest okolicznościowy zestaw 40416 Lodowisko (cena katalogowa: 89,99 zł). Promocja potrwa do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów. Przewiduję raczej to drugie.

Ze strony LEGO to całkiem niezły ruch, biorąc pod uwagę, że magazyny oficjalnego sklepu były przed Świętami mocno opustoszałe, co utrudniało „dobranie” zestawów do wymaganej kwoty. Po styczniowych premierach ta czynność powinna być znacznie łatwiejsza, choć fani na pewno woleliby drugi rzut zestawu 40448 Zabytkowy samochód, który rozszedł się w przerażającym tempie i mocno zwyżkuje cenowo na rynku wtórnym. Ceny Lodowiska kształtują się z kolei na poziomie +/- 10 zł w stosunku do ceny katalogowej zestawu.

[AKTUALIZACJA: Potworna Księga Potworów]

Stan na 8 stycznia 2021, godz. 10:00: wygląda na to, że niedługo nacieszyliśmy się możliwością zdobycia Księgi. Ponownie zniknęła ona z Ofert na stronie LEGO® – być może ilość zestawów była bardzo ograniczona…

Niedługo musieliśmy czekać, aby do Lodowiska dołączył kolejny zestaw premiowy, czyli 30628 Potworna Księga Potworów (cena katalogowa: 89,90 zł). Set rozszedł się momentalnie tuż po Sylwestrze, a teraz znów powrócił do S@H.

LEGO 30628

Aby go zdobyć, wystarczy zrobić zakupy w oficjalnym sklepie LEGO® na kwotę 330 zł, ale uwaga – tę kwotę musicie „nabić” wyłącznie zestawami z serii Harry Potter (zakładam, że Wizarding World również się w tym mieści). Tu również promocja trwa do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Oznacza to nie mniej, ni więcej, że jeżeli zrobicie zakupy za 660 zł, a połowa tej kwoty obejmie zestawy z Harry’ego Pottera (np. nowe „księgi” będące salami w Hogwarcie), to otrzymacie oba gifty: Lodowisko oraz Potworną Księgę. Pamiętajcie tylko, że zgodnie z regulaminem, na jedną osobę zamawiającą przypada tylko jeden taki „podwójny” zestaw.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.