LEGO-IT-LIVE-zaproszenie
Newsy Brewa 1777 wyświetleń

LEGO® Inside Tour na LIVE! – niedługo zaczynamy!

Nadszedł moment, żeby wreszcie wykonać ten krok: zapraszamy na pierwszego w historii naszego serwisu LIVE’a na naszym kanale na YouTube, który odbędzie się w niedzielę, 17 września 2023 roku, o godzinie 19:00!

LIVE rozpocznie się już za ok. 15 minut. Czekam na Was na naszym kanale na YT, a konkretnie: w tym miejscu. Oczywiście, po zakończeniu LIVE’a transmisję będzie można obejrzeć także w terminie późniejszym… Ale tracicie wtedy szansę na zadawanie pytań. Zapraszam serdecznie!

Po dłuższym przemyśleniu sytuacji doszedłem do wniosku, że na Wasze pytania o LEGO® Inside Toura najlepiej będzie odpowiedzieć na żywo, a gdzie zrobić to lepiej niż na LIVE’ie… Podczas transmisji, którą planuję na jakieś 1,5 godziny, opowiem Wam ze szczegółami o tym, jak na imprezę się dostać, jakie są wymagania, a także czego po udziale w niej można się spodziewać. W trakcie prezentacji pokażę Wam też kilka filmów i zdjęć nakręconych/zrobionych na miejscu. Zajrzycie między innymi do historycznego muzeum LEGO®, niedostępnego dla zwiedzających z zewnątrz, do legendarnego Skarbca, w którym LEGO® składuje WSZYSTKIE swoje wydane zestawy czy do LEGO® Campus, czyli nowowybudowanej siedziby firmy.

Oczywiście w trakcie transmisji będziecie mogli zadawać pytania. Forma będzie dość luźna (mimo wszystko proponuję udział tylko widzom 18+), także nastawcie się na trochę heheszków i anegdotek. Dajcie mi też taryfę ulgową, bo to mój pierwszy LIVE, więc będę pewnie trochę walczył z technikaliami, ale na pewno damy radę. Zapraszam serdecznie i dajcie znać, czy będziecie!

REKLAMA:

12 thoughts on “LEGO® Inside Tour na LIVE! – niedługo zaczynamy!

 1. komar

  Będę!!!!

 2. Balek

  Postaram sie być ale w razie czego rozmowa będzie nagrywana i będzie ja można odtworzyc później na kanale ?

  1. Brewa

   Tak – jak każdy Live będzie można go potem odsłuchać po fakcie :).

 3. Vezon

  Kurde, mam nadzieję że zdążę córkę położyć spać 😁

 4. Piotrek

  Super, postaram się być 🙂

 5. K.

  A na stronie nie odpowie, tylko jakieś youtuby. 👩🏼🎨

  1. Brewa

   Doszedłem do wniosku, że to będzie bardziej wydajne :).

   1. K.

    Ale nie wiesz, że nie każdy ma Youtube. Ja na przykład.

    1. Małpolud

     Obejrzeć i tak można bez konta.

    2. Brewa

     Nie musisz mieć konta, żeby obejrzeć :).

     1. K.

      A jeśli może i tak mam konto, ale nie lubię oglądać filmików z Youtube, a zamiast tego czytam wszystkie artykuły?

     2. Brewa

      Słuchaj – niektóre materiały będą pojawiać się w jeden sposób, inne w drugi. Mam różnych odbiorców i, niestety, nie jestem w stanie podpasować wszystkim. Doba ma tylko 24 godziny, napisanie artykułu, który zawierałby wszystkie zawarte w filmie informacje zajęłoby mi znacznie dłużej niż opowiedzenie tego, a dodatkowo jest to dość „hermetyczny” temat, na który nie chcę poświęcać aż tyle energii :).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.