specjalne-okazje-amazon-prime-09.2023
Promocje Brewa 7014 wyświetleń

LEGO® na Specjalnych okazjach Prime – wrzesień 2023

Jakby było Wam mało ofert na Allegro, to o 18:00 dziś wystartowała również nowa edycja specjalnych okazji Amazon Prime. Oznacza to tyle, że wszyscy kupujący na Amazonie, którzy mają konto Prime (możecie je przetestować za darmo przez 30 dni w tym miejscu), będą mieli dostęp do dobrych ofert na różności, w tym oczywiście na nasze ukochane klocki.

Na ten moment na Amazonie już pojawiło się kilka niezłych przecen, a kolejne będziemy raportować na bieżąco. Oto one:

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

6 thoughts on “LEGO® na Specjalnych okazjach Prime – wrzesień 2023

 1. Paweł

  Fajnie jakbyś pisał o wartości obniżki, która jest na stronie produktu, a nie od ceny katalogowej.

  1. Brewa

   Nie do końca rozumiem, po co mielibyśmy to robić – różne ceny mają różne ceny wyjściowe, więc wartość rabatu względem ceny katalogowej jest nieco bardziej miarodajna.

  2. Wieśniak

   Od ceny katalogowej jest ok. Cena katalogowa z reguły jest stała (zdarzają się zmiany). Natomiast od monitorowania zmian cenowych od cen na pólkach, czy danej strony sklepu są aplikację takie jak np. pepper, czy promoklocki, bądź ewentualnie informacja odnośnie najniższej ceny z ostatnich 30 dni.

   Info do Ciebie Brewa 😉
   Trzymaj się dobrze Byczku – robisz kawał dobrej roboty. I nie daj się wciągać w jakieś śmieszne dyskusję (nie mam na myśli tej), ale tam widziałem w innym poście, że do kogoś odpisałeś „chłopie”. Wiem, emocje itd, ale to trochę mało profesjonalne 🙂 a Ty przecież profesjonalista jesteś 🙂 więc luźna łydka i dalej do przodu, bo wg mnie tworzysz najlepszy polski portal o klockach.

   1. Brewa

    Staram się być profesjonalny, ale z drugiej strony jak ktoś mi pisze bzdury, to nie będę udawał, że kupa to kwiatki ;).

    1. Wieśniak

     Za to Cię szanuje 🙂 raz jeszcze gratki za kawał dobrej roboty!

     1. crs

      Teraz kulturalnei wypadałoby odpisać „Dzięki Wieśniaku” (nick) 😉

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.