Dzien-SW-2023-ruszyl
Promocje Brewa 1781 wyświetleń

Dzień Gwiezdnych wojen 2023 na LEGO.pl – czas start!

Punktualnie o 00:00, na LEGO.pl ruszyła szumnie zapowiadana promocja z okazji Dnia Gwiezdnych wojen. Przez najbliższy tydzień (do 7.05.2023) możecie korzystać z naprawdę atrakcyjnych promocji na zestawy z serii LEGO® Star Wars i wyciągać gratisy oraz podwójne punkty VIP.

Na naszej stronie znajdziecie już szczegółowe poradniki zakupowe, które aktualizujemy dla Was na bieżąco. Tutaj sprawdzicie listę zestawów, które opłaca się kupić z okazji dnia SW, a tu z kolei pełne info o „dodatkowych” przecenach na kilka zestawów, które stacjonarnie gwarantują Wam zdobycie aż pięciokrotności punktów VIP.

Sprawdźcie koniecznie i pochwalicie się Waszymi zdobyczami!

REKLAMA:

4 thoughts on “Dzień Gwiezdnych wojen 2023 na LEGO.pl – czas start!

 1. Pan Klocek

  Szczerze… to rozczarowanie chyba jak dla mnie, Wszedłem punktualnie o 00:00, zobaczyłem te kupony i kwoty.. i jakoś tak jak wyszło, że tylko Brzeszczot ma sens, a w moim przypadku, to akurat trochę poza budżetem na dzisiaj. Wziąłem dla świętego spokoju N-1 (cena katalogowa minus kupon minus 2x vip wychodzi dokładnie tyle po ile można kupić w sieci, Justifer wychodzi dalej dużo drożej) + kilka „exclusivów” na dobicie do 700, bo tylko gwiazda może mieć jakiś sens i tyle… Podziękowałem grzecznie za resztę. Może do 07.05 brzeszczot się ostanie, to podejdę raz jeszcze jak uzupełnię skarbiec, a jak nie trudno… poczekam na inną okazję.

 2. eMTe

  3 czołgi i 2 Ahsoki. Optymalny koszyk 🙂

 3. Szykonbul

  Jak myślicie, media expert, al.to itp będzie mieć jakieś promki?

  1. Brewa

   Jest na to szansa, ale raczej w punkt 4 maja.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.