Mapa-LEGO-start
Newsy Brewa 5045 wyświetleń

Klockowa mapa Polski – konkurs AKTYWNY!

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Was do odkrywania nowej, unikalnej funkcjonalności naszej strony, którą – zgodnie z przeprowadzoną jakiś czas temu ankietą, chcieliście zobaczyć na FanieKlocków w pierwszej kolejności. Chodzi o Klockową mapę Polski (na razie)!

Jednocześnie zapraszamy także do udziału w KONKURSIE z atrakcyjnymi nagrodami, którego szczegóły znajdziecie niżej.

UWAGA: Konkurs ponownie aktywny – możecie już dodawać swoje lokalizacje!

Mapa lokalizacji związanych z LEGO®

Na naszej mapie, link do której znajdziecie obok, a także w menu strony na górze, przejrzycie – docelowo – wszystkie lokalizacje w naszym kraju, które są w jakiś sposób związane z klockami LEGO®. Będą to sklepy oficjalne, nieoficjalne i hobbystyczne; wystawy i muzea, a także inne miejscówki, takie jak centra kreatywności, sale zabaw czy co tam jeszcze ludziom przyjdzie do głowy.

Mapa na ten moment znajduje się w fazie BETA, ale oznacza to głównie to, że nie znajdziemy na niej jeszcze wszystkich docelowych lokalizacji – w tym pomożecie nam Wy (szczegóły poniżej)! Jeśli natomiast chodzi o samą funkcjonalność, to przetestowaliśmy ją na wiele sposobów i jesteśmy na 99% pewni, że powinna działać dobrze zarówno na komputerach, jak i na telefonach. Jeśli jednak coś Wam się wykrzaczy, to koniecznie dajcie nam znać.

Docelowo nasza WIELKA mapa nie będzie obejmować tylko miejsc z Polski – chcielibyśmy, aby pojawiały się tam znaczniki z całego świata. Polską zajmujemy się na początek, bo tu jednak większość z nas ma najbliżej. Zakładamy jednak, że jeszcze w tym roku zaczniemy uzupełniać Mapę o lokalizacje u naszych najbliższych sąsiadów i w tym również będziecie nam mogli pomóc.

A skoro o pomocy wspominamy, to czas na…

KONKURS „Klockowa mapa polski”!

Tworząc pierwszą wersję naszej Mapy uzupełniliśmy ją o niemal 90 punktów z Polski. Znajdziecie tam jednak przede wszystkim miejscówki bardziej znane i te skupione wokół miast wojewódzkich. Jeśli chodzi o resztę, to chcielibyśmy prosić Was o pomoc, którą sowicie wynagrodzimy!

Od dziś (1 kwietnia 2022) do końca miesiąca zapraszamy Was do dodawania lokalizacji do Mapy, za pomocą specjalnego narzędzia, które wdrożyliśmy na stronę wraz z nią. Chodzi nam WYŁĄCZNIE o jeszcze niewidoczne na Mapie miejsca związane z LEGO®, o których istnieniu wiecie – choćby mniej znane sklepy hobbystyczne, lokalne wystawy stałe i tego typu sprawy. Rzecz jasna, cały czas mówimy tylko o naszym kraju – na inne przyjdzie czas później.

Warunki konkursu w skrócie:

 1. Zapoznaj się z Regulaminem konkursu. Udział w konkursie oznacza jego akceptację!
 2. Załóż konto na naszym serwisie – tylko tak możesz dodawać nowe lokalizacje na Mapie!
 3. Zapoznaj się z Instrukcją dodawania nowych lokalizacji i przejrzyj te, które już są na mapie widoczne.
 4. Dodaj jak najwięcej znanych Ci miejscówek związanych z LEGO®, których jeszcze na Mapie nie widzisz. Może to być dosłownie wszystko, co z klockami się wiąże, ale pamiętaj, że poruszamy się w granicy Polski i kierujemy zdrowym rozsądkiem. Jeśli kiedyś na plaży we Władku znalazłaś/eś wyrzucony na piasek pojedynczy klocek 2×4, to nie znaczy, że masz robić z tego „Klockową plażę”. Zgłaszając nowe lokalizacje kieruj się wspomnianą wyżej Instrukcją i wtedy wszystko powinno być dobrze.
 5. Po 30.04 podliczymy wszystkie WAŻNE zgłoszenia. Trzy osoby, które podrzucą nam ich najwięcej, otrzymają od nas następujące nagrody:

1. miejsce:

 • Zestaw LEGO® Classic 11021 90 lat zabawy o wartości 229,99 zł
 • Zestaw LEGO® Creator 40518 Pociąg szybkobieżny o wartości 89,99 zł
 • Zestaw LEGO® 40606 Wiosenna frajda – dodatek VIP o wartości 44,99 zł
 • Zestaw LEGO® 40605 Nowy rok księżycowy – dodatek VIP o wartości 44,99 zł

2. i 3. miejsce:

 • Zestaw LEGO® Creator 40518 Pociąg szybkobieżny o wartości 89,99 zł
 • Zestaw LEGO® 40606 Wiosenna frajda – dodatek VIP o wartości 44,99 zł
 • Zestaw LEGO® 40605 Nowy rok księżycowy – dodatek VIP o wartości 44,99 zł
REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.