Różności Brewa 524 wyświetleń

„Mapowy” konkurs chwilowo wstrzymany…

Wiadomo, jak to jest – godziny przygotowań, testów, a kiedy narzędzie wydaje się działać bez zarzutu, to wszystko trafia szlag…

Z nie do końca jeszcze znanych nam przyczyn, nasza dopieszczana przez ostatnie tygodnie Mapa lokalizacji związanych z klockami postanowiła częściowo wykopyrtnąć się w dzień premiery. Sama mapa jest nadal aktywna i możecie z niej korzystać, natomiast jej funkcja wspomagająca, polegająca na możliwości dodawania nowych lokalizacji przez czytelników, została chwilowo zawieszona i czeka na pomoc supportu narzędzia, która prawdopododbnie nie nadejdzie przez końcem weekendu.

W związku z powyższym, wstrzymujemy chwilowo ogłoszony dziś konkurs, ale solennie obiecujemy, że to nie był głupi, primaaprilisowy żart i reaktywujemy akcję, jak tylko narzędzie nam na to pozwoli. Jednocześnie widzieliśmy, że byliście całą akcją mocno zainteresowani, bo nasza skrzynka kontaktowa też na chwilę spadła z rowerka, uginając się pod naporem Waszych maili. Za to dziękujemy i na pewno Was nie zawiedziemy. Damy znać, jak sprawa się wyjaśni!

REKLAMA:

3 thoughts on “„Mapowy” konkurs chwilowo wstrzymany…

 1. piekarz33

  Profesjonalne i godne podejście wobec swoich czytelnikow .
  Odpowiedź na emeil dostałem w przeciągu godziny .
  Szanuje i kolejny raz Wam dziękuję ✌️

  1. Brewa

   Dzięki. Maili było sporo, więc nie wszyscy mogli dostać info bezpośrednie, bo skupialiśmy się na damage control na stronie i ograniczeniu irytacji zgłaszających. Będziemy musieli chyba się przemęczyć przez resztę weekendu, ale wrócimy do tematu najszybciej jak się da – nagrody już czekają ;).

 2. K.

  A ja- gdy się zalogowałam ciągle było coś trochę takiego:
  Aby móc korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany! PS.: zwrot ,,przez końcem weekendu” przez zmień na przed. :O

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.