Szybka-recenzja-10305-Zamek
Recenzje Brewa 27 wyświetleń

Szybka (wideo)recenzja: LEGO® 10305 Zamek herbu Lew + KONKURS!

Stało się! Po nieco ponad 1,5 roku działalności, FanKlocków.pl otwiera dla Was kanał na YouTube, a w pierwszym filmie recenzuję dla Was najważniejszą premierę sierpnia, czyli 10305 Zamek rycerzy herbu Lew… a dodatkowo oferuję możliwość zgarnięcia 40567 Leśnej kryjówki!

Tak jak w “pisanych” Szybkich recenzjach (które nie znikną – spokojnie), wersje filmowe tego formatu mają na celu skupienie się na konkretach. Wiem, że wielu z Was woli dostać skondensowane info w krótkiej formie, a nie przez 30 minut oglądać każdy szczegół zestawu, który i tak przecież sami chcecie zbudować… Na polskim YouTube legowym brakuje takich formatów, a ja postanowiłem zapełnić tę lukę, jednocześnie odchodząc nieco od formuły “ugrzecznionego” kanału dla wszystkich.

Dodatkowo, w ramach inauguracji kanału na YT, zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wyjęcia jest 40567 Leśna kryjówka! Od razu dam znać, że podobnych konkursów będzie więcej… i z tego względu BARDZO mocno namawiam do subskrybowania kanału. Wasze subskrypcje są mi potrzebne do jego rozwinięcia i mam nadzieję, że mogę na Was liczyć.

To napisawszy, zapraszam do oglądania:

Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba takie podejście do tematu… no i oczywiście SUBUJCIE!

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.