LEGO-podwojne-punkty-VIP
Promocje Zapowiedzi Brewa  

Podwójne punkty VIP wracają w lipcu!

W najnowszym newsletterze LEGO.pl otrzymaliśmy informację, że dopiero co zakończona promocja na podwójne punkty VIP wróci do nas na chwilę już w lipcu!

Zgodnie z informacją w newsletterze, kolejną okazję na zdobycie podwójnych punktów VIP podczas zakupów na LEGO.pl (oraz w sklepach stacjonarnych marki) będziemy mieli już w dniach 12-13.07.2022 (czyli akurat podczas trwania Amazon Prime Days – przypadek?). Od czasów ostatniej, podobnej akcji niewiele się zmieniło na LEGO.pl, ale standardowo wysmażę dla Was poradnik na tę okazję, bo kilka ciekawych pozycji dołączyło w międzyczasie do oferty LEGO.pl, a kilka kolejnych jest już chwilowo niedostępnych.

UWAGA: warto pamiętać, że już 15 lipca ma rozpocząć się nowa promocja z gratisami na LEGO.pl. Warto na nią poczekać, zwłaszcza jeśli planujecie zakupy z serii Harry Potter.

REKLAMA:

4 thoughts on “Podwójne punkty VIP wracają w lipcu!

  1. adam

    a wiadomo juz cos jaki gratis bedzie jak wejdzie nowy zamek ?

    1. Brewa

      Na razie wiadomo tylko tyle: https://fanklockow.pl/2022/06/16/lesni-ludzie-wyszli-ale-wroca/

  2. […] Jeśli go szukacie, a nie chcecie płacić prawie dwukrotności ceny na Allegro, to warto zaopatrzyć się w niego jak najszybciej, choć jest szansa, że zapasy czołgu dotrwają do 12 lipca, kiedy startuje nowa promocja na dwukrotność punktów VIP. […]

  3. […] ok. 15 zł). Warto rozważyć zwłaszcza tego pierwszego, jako że w perspektywie paru dni mamy kolejny event z podwójnymi punktami VIP, także na pewno nie stracimy na takiej […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.