AmazonPrimeDay2022
Promocje Brewa 198 wyświetleń

Pierwszy polski Amazon Prime Day nadchodzi!

Amazon poinformował, że w dniach 12-13 lipca 2022 (wtorek-środa) będzie miała miejsce pierwsza polska edycja wydarzenia Prime Day.

Zagraniczne wydarzenia Prime Day niemal zawsze wiązały się z bardzo dobrymi cenami na wybrane zestawy LEGO® – rabaty potrafiły sięgać nawet 45%. Jednak, aby wziąć w niej udział, należy założyć w sklepie płatne konto Prime (umożliwiające bezpłatną przesyłkę i dające kilka innych benefitów). Ci, którzy kupują na Amazonie regularnie, na pewno już je mają. Pozostali mogą w ciągu najbliższych dni skorzystać z 30-dniowego, bezpłatnego okresu testowego i dzięki temu zyskać dostęp do promek na Prime Day, a potem zdecydować, czy chcą płacić. Amazon narobił sporo zamieszania na rynku klocków w Polsce, więc osobiście uważam, że warto przetestować oraz ustawić sobie przypomnienie o samym wydarzeniu. Ja, oczywiście, będę śledził je na bieżąco i dawał Wam znać o najlepszych ofertach.

REKLAMA:

7 thoughts on “Pierwszy polski Amazon Prime Day nadchodzi!

 1. Artur

  Super. Dużo kupuję na Amazonie ze względu na serwis. Czasami paczki przychodzą pokiereszowane, ale nigdy nie ma problemu z wymianą. Zobaczymy co będzi fajnego.

 2. Mathowbe

  Pytanie, czy wiadomo o której godzinie czasu PL startują promocje?

  1. Brewa

   Punkty VIP powinny wystartować punktualnie o północy 🙂

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.