Promocje Brewa 43 wyświetleń

OFERTA DNIA: Exclusive z Marvela (76219) 24% poniżej katalogowej!

Popularny set ekskluzywny dla LEGO.pl/sklepów stacjonarnych po raz kolejny wpadł na Amazona z rabatem 24% – jest to Spider-Man 76219 Bitwa mechów Spider-Mana i Zielonego Goblina (za 68,61 zł). Zestaw jest stosunkowo nowy, a dodatkowo – zgodnie z najnowszymi plotkami – ma jednak wylecieć pod koniec roku. Ograniczenie: 6 sztuk na konto.

Od razu zaznaczę, że jeśli kupicie coś z linków umieszczonych na blogu, to otrzymam z tego tytułu niewielką prowizję, którą przeznaczam na rozwój serwisu. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

6 thoughts on “OFERTA DNIA: Exclusive z Marvela (76219) 24% poniżej katalogowej!

 1. Mike

  Troche mnie zastanawia to wycofywanie zestawów marvela, które dopiero co miały premierę. Ile takich wycofań miało do tej pory miejsce? Bo brzmi to kompletnie irracjonalnie

  1. Brewa

   LEGO w tym roku ogłosiło, że zamierza rotować 50% swoich setów rocznie. Ten zestaw już jest chwilę na rynku, ale jeszcze dziwniejszym zabiegiem wydaje się wywalanie pod koniec roku zestawów, które wyszły w czerwcu, a i takie plotki już są (dotyczące 3 setów z City).

   1. Mike

    Jak mawia klasyk: “Jak zobaczę – uwierzę 🙂 “

    1. Mike

     I jeszcze dopisując brakującą część zdania: “Wyrotujemy te 50% zestawów na których najmniej zarabiamy”

 2. R32

  A wydawać by się mogło, że średni wiek życia zestawów raczej się wydłuża. Inna sprawa, że liczba premier rok do roku także rośnie…więc setów przeciąganych o kolejny rok ponad datę :planowanego” wycofania musi przybywać…

  1. Brewa

   Warto wziąć pod uwagę, że koszt dla LEGO to głównie projekt, pudełko i instrukcja. Klocki produkowane są stale, więc na dobrą sprawę lepiej wydawać dużo nowości niż trzymać w nieskończoność stare produkty – biznesowo to znacznie lepszy ruch. Warto wreszcie sobie uświadomić, że LEGO ma gdzieś inwestorów – firma po prostu trzepie kasę na nowościach, a reszta niewiele ich obchodzi :).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.