LEGO-krol
Analizy Inwestowanie Brewa 479 wyświetleń

Alert inwestycyjny: spieszcie się szukać króla!

Wczorajsze ujawnienie długo oczekiwanego zestawu 10305 Zamek rycerzy herbu Lew już od dzisiejszego ranka wpływa na klockowy rynek inwestycyjny. Ludzie jak jeden mąż rzucili się szukać KRÓLA!

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, w nowym zamku, którego premiera przypada na 3/8 sierpnia 2022 (ta pierwsza data dla VIP-ów), władzę sprawuje królowa. Jest to niewątpliwie efekt równościowej polityki LEGO®, która każe Duńczykom obsadzać kobiety w rolach, do tej pory kojarzonych przede wszystkim z mężczyznami. Z tego względu wojujący władca z nowej twierdzy okazał się być kobietą i samo to nie powinno nikogo dziwić, bo już przyzwyczailiśmy się do rycerek i piratek, jakkolwiek takie podejście może mierzić tych, którzy doszukują się w klockach prawidłowości historycznej. Takie mamy czasy i trzeba z tym handlować.

Z punktu widzenia inwestycyjnego ważne jest jednak to, że w ciągu dzisiejszego dnia na Allegro wyprzedało się 6 najniżej wycenionych ofert z minifigurką króla we właściwych barwach (zostało za to kilku granatowych), a kilka innych ofert mocno podrożało, sięgając 100-150 zł. Rekordzistą jest tu na razie niebrzydki król z 13. serii minifigurek kolekcjonerskich.

O ten gościu

Jeśli macie w swoich zapasach te figi, to teraz jest dobry moment na ich upłynnienie… chociaż pewnie jeszcze lepszy będzie, jak zamek FAKTYCZNIE trafi do sprzedaży. Teraz w figsy zaopatrują się ludzie, którzy myślą z pewnym wyprzedzeniem (ci najsprytniejsi pewnie zabezpieczyli figa tuż po opublikowaniu pierwszej informacji o składzie załogi zamku). Jeśli natomiast SZUKACIE króla, to cóż – macie czas najdalej do końca miesiąca, bo potem już będzie tylko drożej.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

5 thoughts on “Alert inwestycyjny: spieszcie się szukać króla!

 1. tar

  Pewnie jako gratis przy zakupie zamku będzie dodawany ostatni zestaw Leśna kryjówka i później już tylko z 2 ręki

  1. Brewa

   To już nawet częściowo potwierdzone 🙂

 2. Lalek2111

  Btw. Ten zamek to dla mnie zawód
  Jedynie wnętrza mi się podobają. No i figsy super

  Z zewnątrz nieciekawy. Nie umywa się do pierwowzoru który był na płycie 3D i miał mnóstwo smaczków. I był bawialny a czy ten będzie ?0

 3. Lalek2111

  A może zamkiem
  Rządzi król polski
  Jadwiga andegawenska ;)))

 4. Przemek

  Całkiem niegłupi pomysł to zakup on-line BaM, jest tam niezły tors i głowa i złoty miecz i akceptowalne nogi. Do tego korona na allegro i jakoś to będzie 🙂

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.