42143-Technic-Ferrari-Gearbox-Fix-Step-88
Różności Brewa 527 wyświetleń

Nowe Ferrari buduj z PDF-em…

Jak być może już wiecie, czerwcowa premiera najdroższego supercara w historii LEGO® Technic: 42143 Ferrari Daytona SP3, nie obeszła się bez pewnych zgrzytów. Pierwsze recenzje ujawniły, że w drukowanej instrukcji znalazło się sporo błędów. Na szczęście Duńczycy już je poprawiają.

Jeśli macie już model, ale jeszcze nie zaczęliście go składać, to polecam budować go w asyście elektronicznej wersji instrukcji, która właśnie została lekko poprawiona. O ile pewne błędy (jak np. kwestia „bonusowych” czarnych „płetw”, które powinny zostać umieszczone na podwoziu) nadal nie zostały poprawione, to kilka stron zyskało dodatkowe diagramy. Najważniejszy z nich znajduje się w kroku 88 i dotyczy ułożenia pewnych elementów podczas budowy skrzyni biegów. Jeśli nie zostaną one odpowiednio umieszczone, ten kluczowy dla samochodu element może po prostu nie działać tak, jak powinien. Jest to szczególnie ważne, jeśli nowe Ferrari jest Waszym pierwszym tak dużym modelem.

Odrębną kwestią pozostaje fakt, że model kosztujący w retailu 1900 zł został wypuszczony na rynek z wybrakowaną instrukcją. Nawet starając się być obiektywnym i zakładając, że w takim byku MOGĄ pojawiać się drobne błędy – trochę tak jak w wielkich grach video – to wciąż uważam, że LEGO® powinno było dołożyć większej staranności. Ferrari to duży wydatek i za ten hajs set powinien zostać PRZYNAJMNIEJ zaopatrzony w bezbłędną instrukcję…

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.