LEGO-Icons-Logo
Newsy Brewa 423 wyświetleń

Powitajcie LEGO® Icons!

To bardziej taki news formalny. LEGO® ostatecznie doszło do porozumienia samo ze sobą i ustaliło, że od 2. połowy 2022 roku wszystkie zestawy 18+ (inne niż te wychodzące w odpowiednich seriach) będą skupione pod nazwą Icons. Logo serii widzicie powyżej, a niedługo pojawi się ono także na pudełkach. Decyzja jest wynikiem małego zamieszania, jakie spowodowało zamknięcie linii Creator Expert, przez dłuższy czas oznaczanej różnymi granicami wiekowymi. Icons będzie serią wyłącznie 18+, choć doskonale wiemy, że jest to wskazanie wyłącznie orientacyjne.

REKLAMA:

4 thoughts on “Powitajcie LEGO® Icons!

 1. Crimson Brick

  Będzie brakowało starej serii Creator Expert…
  Myślę że stara nazwa dobrze oddawała idee i filozofie zestawów…

  Zawsze jestem ostrożny to kwestii różnych wizerunkowych i graficznych innowacji. Rozumiem że siedzą nad tym tęgie głowy ale przypadku dużych światowych brandów takie akcje nie zawsze znoszą konfrontacje z sentymentem i przyzwyczajeniami…

  Ale ja tylko stara konserwa jestem i się nie znam 😛

  1. Brewa

   Zupełnie szczerze, to wydaje mi się, że wielkiego znaczenia to nie będzie miało. Ja np. lubiłem stare pudełka z Experta z tłem itp., ale aż tak za nimi nie płaczę, bo już się przyzwyczaiłem do tych czarnych „golasów”.

 2. Naklockowani

  18+, to tylko kwestia subiektywna 😉 mój Julek ma 4 lata i spokojnie składamy wszelkie zestawy, niezależnie od wiku. No może poza technicami, ale tych obaj nie lubimy. Czyli mamy tu tylko zmianę nazwy.

 3. Crimson Brick

  No mi przecież tylko o te pudełka chodzi…był klimat:D

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.