LEGO Adidas - ponownie
Różności Brewa 632 wyświetleń

Adidas ZX 8000 LEGO Shoes ponownie dostępne!

Pamiętajcie takie superlimitowane buty Adidasa x LEGO®, na które trzeba było się zapisać, potem było losowanie, a potem – jeśli się je wygrało – można je było zakupić za furę hajsu? No, to teraz można je kupić normalnie, ale Adidas ani LEGO® chyba tego nie rozgłaszają, żeby nie denerwować ludzi.

W sklepie Adidasa pojawiła się ponownie pierwsza, wielokolorowa wersja dość pożądanych (bo ładnych) butów z linii ZX, której pierwsza partia wyprzedała się szybko i niespodziewanie dobrze. Jeśli macie wolne 549 zł (to chyba tyle samo, co za pierwszym razem), to możecie je kupić, tym bardziej że wybór rozmiarów jest dość solidny – od 35 aż do 44 z kawałkiem.

I jeśli ktoś mi jeszcze raz powie, że jakaś limitka „butowa” to one-time-only, to wyśmieję, przysięgam…

REKLAMA:

6 thoughts on “Adidas ZX 8000 LEGO Shoes ponownie dostępne!

 1. Vezon

  No dobra, to pierwsze pytanie w mojej głowie które się rodzi to: czy za jakiś czas sprzedam to drożej? Myślisz że to może być inwestycja i za rok, dwa po wycofaniu butów będzie można sprzedać je drozej? W sumie nigdy nie robiłem rozeznania czy limitowane buty to dobra inwestycja, ale słyszałem że po jakieś buty rapera to ludzie ustawiali się w kolejce dzień wcześniej i chyba na tym nieźle zarobili.

  1. Brewa

   Rynek sneakerów kolekcjonerskich znam tylko ze słyszenia, podejrzewam że te buty w stanie nowym mogą być za jakiś czas coś warte, ale nasz rynek tego nie przyjmie raczej. Wiem, że pierwsza parta latała po Allegro za 1000 zł za parę i się SPRZEDAWAŁY. Niemniej, info było raczej pod kątem ludzi, którzy chcieli sobie kupić logowane buty po prostu ;).

 2. Lalek 211

  To tak jak z tymi wszystkimi cudownymi zestawami kolekcjonerskimi 🙂 Nakup na zapas a potem firma rzuci na rynek ile ma ochotę.

 3. Tomasz Jabłoński

  Te buty do ponownej sprzedaży weszły już w ostatni poniedziałek czyli 16go maja. Na ten moment rozmiary są już mocno przebrane bo zostało ich raptem kilkanaście także informacja jest mocno spuźniona. Ja swój duży rozmiar (adidasowe 48) kupiłem 15 minut po rozpoczęciu sprzedaży a spoglądając w ten sam dzień wieczorem już tego rozmiaru nie było. Pozdr
  P

 4. Tomek

  Troszeczkę nie zgodzę się z Twoim artykułem. Dość regularnie przeglądam stronę adidasa i info o tym, że te buty wejdą pojawiło się około 1,5 tyg wcześniej a ich datą ponownego wejścia był poniedziałek 19go maja godzina 10.00. Wieczorem tego samego dnia nie było już kilku rozmiarów ( w tym mojego dużego 48). Na ten moment rozmiarówka jest przebrana i nie ma już większej części rozmiarów.

  1. Brewa

   Możliwe. Ja interesowałem się tematem (chociaż swoją parę zyskałem przy pierwszym rzucie), ale żadne info od Adidasa (ani od LEGO) do mnie nie doszło, w przeciwieństwie do wcześniejszego, kiedy informacja szła dość szeroko.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.