Promocja Carrefour (1)
Promocje Brewa 566 wyświetleń

Ekskluzywne sety LEGO® w… Carrefourze!

Na grupach facebookowych słychać w ostatnich dniach podśmiechujki, że LEGO® ładnie sobie poczyna z zestawami ekskluzywnymi, skoro można je dostać w Carrefourze. No i tajemnica wreszcie się rozwiązała!

Otóż, przed dniem dziecka we wzmiankowanej sieci marketów obowiązuje promocja, dzięki której możemy położyć łapy na korzystnie wycenionych zestawach ekskluzywnych, które – co dość ważne – są wyraźnie oznaczone jako unikatowe i dostępne tylko w Carrefourze. Oznacza to, że sieć porwała się na akcję podobną do tych, jakie przed Świętami można zaobserwować w Lidlu czy Biedronce. Tyle, że tym razem ich oferta poszerzyła się CHWILOWO aż o 4 zestawy:

  • Creator 3 in 1 31122 Akwarium w bardzo dobrej cenie 119 zł.
  • Friends 41698 Plac zabaw dla zwierzątek za 79,99 zł (obecnie taniej na Amazonie).
  • City 60326 Piknik w parku za 59,99 zł, czyli 5 zł poniżej katalogowej, ale to i tak rekord cenowy.
  • Ninjago 71742 Smok Overlorda za 119 zł (obecnie w podobnej cenie na Amazonie).

Jeśli macie gdzieś w okolicy dużego Carrefoura, to warto się machnąć, zwłaszcza że w weekend można wykorzystać kupon (z aplikacji) na zniżkę 10% na zakupy… no weekendowe właśnie. Przypomnę też, że w kasie obsługowej przedsiębiorcy mogą wziąć uproszczoną fakturę, co nie jest bez znaczenia.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.