BAM-dostepny
Newsy Brewa 489 wyświetleń

Build a Minifigure ponownie dostępne!

LEGO.pl dokonało dziś cudownego wskrzeszenia usługi Build a Minifigure, która wywróciła się na ryjek po pierwszych testach jakiś czas temu. Nowa wersja nadal oznaczona jest jako BETA, ale można już z niej korzystać. Tyle z plusów…

Z minusów: niestety wybór elementów jest, jak na razie, bardzo ubogi, a do tego nie znajdziemy wśród nich najmocniej obecnie poszukiwanych akcesoriów rycerskich czy pirackich (a przynajmniej nie tych, które chcielibyśmy najbardziej dostać). Tak czy owak, jest szansa na to, że już wkrótce także w online’owej wersji znajdziemy pożądane torsy czy główki, do których dostęp będą mieli także Ci, którzy mają daleko do oficjalnych sklepów marki.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

7 thoughts on “Build a Minifigure ponownie dostępne!

 1. Mathias21

  Jest szansa, że padnie jakieś info jeśli zwiększy się dostęp torsów i akcesoriów? bo widzę brakuje tylko torsów, hełmów i tarcz BF żeby złożyć rycerzy 🙂 nogi są 😛

  1. Brewa

   Są też miecze i łuki :P. Będę sprawdzał co jakiś czas i dam znać :).

 2. Mathias21

  Tak tak widziałem 🙂 No do tego fajnie byłoby mieć resztę czarodzieja, księżniczkę, kapitana i piratkę … Czekamy 🙂

 3. Mathias21

  Cześć, mam pytanie może głupie, ale próbuję dotrzeć do numeru torsu na bricklinku, do tego rycerza z BAM i nie znalazłem.. przykładowo ten tors od Lady Anchor rozpoznałem, to było łatwiej znaleźć, wiadomo wystąpił tylko w 21322 do tej pory, gdzie jest lista numerów części dla tych postaci z BAM może ktoś wie 🙂 ?

  1. Brewa

   Specjalistą od minifigów nie jestem, ale możesz sprawdzić nowe części, bo wydaje mi się, że ten tors jest nowy.

 4. Mathias21

  Na pewno jest nowy, jednak w wykazie minifigów serii Castle nie wystepuje, to wiesz może jak sprawdzić w nowych częściach?

  1. Brewa

   Wiesz co – najszybciej będzie wrzucić ten torsik na jakąś dużą legową grupę na FB z pytaniem o numer. Myślę, że bardziej biegli w BL już zrobili rozeznanie :).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.