BDLP-runda3
Zapowiedzi Brewa 60 wyświetleń

BDLP: runda 3 – znamy datę startu!

Znamy już datę startu 3. rundy crowdfundingowej BrickLink Designer Program. Rozpocznie się ona:

17 maja 2022 (wtorek) o godzinie 19:00 naszego czasu.

Dla przypomnienia, w 3 rundzie będziemy mogli kupić 9 zestawów, których polskie ceny już znamy. Tutaj przeczytasz więcej o samej idei projektu.

Przypomnę również, że na moim blogu nadal trwa konkurs-zabawa związany z BDLP, który oficjalnie zakończy się dzień przed startem rundy. Dla uproszczenia będzie to 15 maja, godzina 00:00.

REKLAMA:

7 thoughts on “BDLP: runda 3 – znamy datę startu!

 1. Sobik243

  Brewa, który polecasz? Ta runda wydaje się o wiele atrakcyjniejsza niż poprzednia – choć droższa 😉

  1. Brewa

   Ale dla siebie czy na resell? 😉

   1. Mikes

    Jedno i drugie 🙂

   2. Sobik243

    Dla siebie. Na resell niemal każdy się nadaje ze względu na ekskluzywność 😉 Osobiście od początku zachwycił mnie studgate, ale też modular construction site i brickwest studios też piękne. Na dalszy plan zeszły domek zimowy, obserwatorium i exploratorium. CHyba na jednym zakupie się nie skończy :)))

    1. Brewa

     No dla siebie to ja nie wiem, co Cię interesuje. Ja biorę rzeczy pod miasto: na pewno Construction site, pewnie także dworzec i myślę nad Obserwatorium :).

 2. pusty

  a jeśli się zamówiło i ściągnięto kase a póżniej oczywiście zwrócono a za jakiś czas hipotetycznie zostałeś np.bez kasy to można nie kupić setu?

  1. Brewa

   Stary – nikt Ci komornika na chatę nie naśle, ale jak nie masz kasy, to nie kupuj – proste. Myślę tylko, że LEGO może Ci zablokować konto za taki “wałek”.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.