Poradnik-zakupowy-ladowarka
Poradniki Promocje Brewa 410 wyświetleń

Poradnik zakupowy: 30433 Ładowarka VOLVO na LEGO.pl

W dniach 17-30.04.2022 na LEGO.pl (oraz w sklepach stacjonarnych marki) obowiązuje nowa promocja z gratisem. W tych dniach za zrobienie zakupów za minimum 185 zł zgarniemy polybaga Technic 30433 Ładowarka kołowa VOLVO, przy czym promocja obejmuje wyłącznie zestawy z serii Technic, Creator 3 in 1 oraz Speed Champions. Nie jest to może jakiś niesamowity gratis, ale prezent to prezent, nawet jeśli mamy bardzo niewielką ilość setów, z którymi opłaca się go wziąć.

Jak na taki mały set, to jest on całkiem przyzwoity… no i na licencji

Wartość rynkowa tego zestawu to około 20 zł. Łatwo więc obliczyć, że – jeśli nam na nim zależy – najlepiej zrobić na LEGO.pl zakupy za kwotę jak najbardziej zbliżoną „od góry” do 200 zł, tak by załapać się na gratis (i tym samym zgarnąć 10% „rabatu”) i jednocześnie nie płacić za wysyłkę. W sklepach stacjonarnych sytuacja jest prostsza, bo tu wystarczy wydać kwotę minimalną.

Poniżej znajdziecie BARDZO krótką listę zestawów, które na ten moment najbardziej opłaca się kupić na LEGO.pl, aby jednocześnie „wyrwać” nowy gratis oraz nie przepłacić za zakup główny. Przygotowując poniższy poradnik skoncentrowałem się na zestawach:

  • będących w ofercie LEGO.pl ze statusem „Dostępny”;
  • najtańszych na LEGO.pl – w wypadku różnicy nawet 10 zł względem innych dystrybutorów, gratis staje się nam praktycznie „zbędny”, bo ledwo rekompensuje wyższą cenę;
  • takich, których cena raczej już nie zjedzie poniżej katalogowej i jest niższa lub zbliżona do 200 zł, bo po co przepłacać.

Zestawy najbardziej opłacalne pod kątem gratisu:

Jeśli nie trafiliście go w Biedrze, to znów jest okazja dorwać go „taniej”

Co dobrać do kwoty powyżej 185/200 zł?

Trzy powyższe zestawy niestety nie zagwarantują nam nowego gratisu samodzielnie (nie mówiąc już o darmowej wysyłce), dlatego trzeba coś do nich dobrać. Jako, że interesuje nas kwota ok. 200 zł, to koszyk musimy dopełnić czymś niewielkim (tak do 70-80 zł). Nadają się do tego idealnie:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.