TrybUrlopowy-kwiecien
Różności Brewa 259 wyświetleń

FanKlockowy urlop 10-17.04.2022!

Wiem, że sporo osób zagląda na moją stronę codziennie w poszukiwaniu wieści dotyczących naszych ulubionych klocków, dlatego czuję się w obowiązku poinformować, że w dniach 10-17.04.2022 będę przebywał na krótkim urlopie. Strona (jeszcze) prowadzona jest jednoosobowo, dlatego wiąże się to z pewnymi modyfikacjami jej funkcjonowania, kiedy będę na wyjeździe:

  • aktualizacje będę wrzucał rano bądź wieczorem i to raczej w formie zbiorczego podsumowania wieści z danego dnia. Może się również zdarzyć, że danego dnia nie będę w stanie nic Wam podrzucić, bo wybieram się w miejsce, w którym z internetem bywa różnie.
  • raczej zawieszę akcję z Ofertami dnia, ale jeśli akurat coś się trafi, to postaram się dać znać.
  • zapowiedzi i wszelkiego typu listy postaram się aktualizować na bieżąco i dawać Wam o tym znać, ale będę to robił bardziej „lakonicznie”, a ewentualne komentarze dopiszę później.
  • UWAGA: urlop, rzecz jasna, dotyczy także mojego sklepu. Ewentualne zamówienia złożone podczas trwania mojego wyjazdu zrealizuję po powrocie.

Rzecz jasna, owe zmiany „obowiązują” tylko w dniach 10-17.04.2022, potem wszystko wraca do normy. Jeśli interesuje Was, gdzie też się wybieram, to zapraszam Was do śledzenia mojej podróży na instagramowym kanale mojego bloga podróżniczego jedź, BAW SIĘ!

REKLAMA:

1 Comment

  1. Apo

    miłego wywczasu

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.