LEGO-Walentynki-2022
Poradniki Rankingi Brewa 1279 wyświetleń

Jakie zestawy LEGO® na Walentynki 2022?

Walentynki to dobra, coroczna okazja, żeby sprezentować sobie jakiś tematyczny zestaw LEGO®, a dla niektórych facetów także szansa, by spróbować zainteresować swoje lepsze połówki hobby, które może stać się wspólnym (ku rozpaczy portfeli obojga partnerów).

Jako, że Święto zakochanych już za nieco mniej niż 2 tygodnie, postanowiłem przygotować dla Was małe zestawienie zestawów idealnych na tę okazję, wraz z kilkoma poradami dotyczącymi ich zakupów. Zapraszam!

LEGO-10280
Czy w przyszłym roku to również będzie hit walentynkowy?

LEGO® 10280 Bukiet kwiatowy

Ten „związkowy” klasyk jest z nami nieco ponad rok, a jego stosunkowo niska cena czyni go jednym z najatrakcyjniejszych klockowo-walentynkowych prezentów. W tym momencie można go kupić na Amazonie za około 170 zł i jest to bardzo dobra oferta. Radzę się pospieszyć, bo przed samymi Walentynkami cena może skończyć nawet do 200+ zł.

LEGO® 10289 Strelicja królewska

Ostatnia nowość z kolekcji botanicznej nie jest może gigantycznym sukcesem sprzedażowym, ale jeśli Wasza druga połówka lubi kwiaty, to raczej nie będzie przejmowała się opinią AFOL-skiego środowiska. Prawda jest taka, że ta „roślina” jest po prostu dość droga jak na ilość klocków, ale na Allegro wyrwiecie ją za nieco ponad 400 zł.

Róże zdecydowanie nadają się na walentynkowy prezent

Mniejsze bukiety

Małe bukiety kwiatowe LEGO® to świetne upominki „wspomagające”. Na ten moment w serii mamy trzy różne modele, a wszystkie z nich są zestawami ekskluzywnymi:

Z miśków w rozsądnych pieniądzach mamy tylko tego…

Walentynkowe zwierzątka

Jak nie kwiatki, to może zwierzątka? W końcu kto ich nie lubi?

  • 40522 Walentynkowe papużki nierozłączki to premiera z tego roku, do tego JESZCZE dostępna w dobrej cenie na LEGO.pl (więc radziłbym się pospieszyć). Model cieszy się dużym powodzeniem, bo jest naprawdę udany.
  • 40462 Walentynkowy niedźwiedź brunatny z zeszłego roku również jest dostępny na LEGO.pl i jest to ostatnia szansa, żeby kupić go za cenę katalogową, bo zestaw najprawdopodobniej zostanie wycofany w połowie roku 2022.

Niestety mam złą wiadomość dla fanów i fanek serii BrickHeadz. Wygląda na to, że w tym roku „Klockowe główki” nie zostaną zasilone zestawem na tę okazję, a ostatni – 40378 Walentynkowy miś – już solidnie drożeje. Na ten moment da się go dorwać za ok. 85 zł i taniej już pewnie nie będzie. O poprzednich walentynkowych odsłonach z tej serii nie będę wspomniał, bo ich ceny zaczynają się od ponad 100 zł i – moim zdaniem – jest to gra niewarta świeczki.

40236 Romantyczny piknik walentynkowy

Ten zestaw również został już wycofany, ale osobiście uważam, że jest wart tych 110 zł, które obecnie trzeba za niego dać. Jest tak szczególnie wtedy, jeśli Wasza połówka faktycznie już lubi klocki i ucieszy się z mało znanej perełki w swojej kolekcji.

To obecnie dość drogi, ale ładny zestaw

Jeżeli z kolei Wasza druga połówka po prostu lubi klocki LEGO®, to w ogóle nie macie problemu. Kupcie jej po prostu dowolny zestaw, do którego wzdycha w tym tygodniu i wszyscy będą zadowoleni.


Warto również pamiętać, że na tegoroczne Walentynki LEGO® przygotowało specjalną promocję, dostępną tylko w sklepach stacjonarnych. Dzięki niej możecie załapać się na jeszcze jeden mały zestaw walentynkowy, który na pewno będzie miłym dodatkiem do prezentu głównego – czymkolwiek by on nie był.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.