LEGO-40532
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 512 wyświetleń

40532 Zabytkowa taksówka jako prezent!

Plotki okazały się (prawdopodobnie) prawdą. Od 28 stycznia 2022 na LEGO.pl (i w sklepach stacjonarnych marki) znajdziemy kolejny „darmowy” prezent. Będzie to 40532 Zabytkowa taksówka.

Zdjęcia zestawu znajdziecie poniżej. Widać wyraźnie, że stylistyką nawiązuje on do 10297 Hotelu butikowego i najwyraźniej to ten zestaw będzie oczekiwanym prezentem na 15-lecie serii budynków modułowych.

W taksówce znajdziemy 163 części, w tym minifigurkę kierowcy, będącą nikim innym jak „podstarzałym” złodziejem z poprzedniego modulara: Posterunku policji. Do tego w pudełku znajdziemy też części umożliwiające zbudowanie małego postoju taksówek.

Gratis będzie można wyrwać od 28 stycznia 2022. Warunkiem będzie wydanie na LEGO.pl ok. 200 euro, co niestety nie spodoba się wielu osobom. Po pierwsze: tym, którzy już kupili Hotel i teraz – przy ciągłych problemach z dostępnością – będą musieli kombinować, żeby nabyć coś sensownego za tak dużą kwotę (ja zaliczam się do tej grupy); po drugie: tym, którzy hotel dopiero chcą kupić, bo kosztuje on 899,99 zł, a gratis najpewniej będzie wymagał w Polsce wydania 880 zł. Nie jest to jednak pierwszy tego typu ruch ze strony Duńczyków.

Tak czy owak, ten GwP wygląda na jeden z atrakcyjniejszych w ostatnich miesiącach, więc warto już teraz zastanowić się, jak zamierzacie go zdobyć. Na rynku wtórnym pewnie uplacuje się w okolicach 150-200 zł.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.