Monety-LEGO
Promocje Brewa 81 wyświetleń

Monety VIP wróciły!

Punktualnie o 11:00 naszego czasu, kolekcjonerskie monety VIP wróciły do Centrum nagród VIP na LEGO.pl, razem z opakowaniem na nie. Jak na razie, monety są jeszcze dostępne, ale Duńczycy ostrzegali, że nakład nie jest szczególnie wielki, więc jeśli czaicie się na uzupełnienie kolekcji, to lepiej szybciej niż później.

Oryginalny wpis z 10.01.2022:

Wieść gminna niesie, że jutro (11.01.2022) możemy spodziewać się powrotu długo wyczekiwanych monet kolekcjonerskich VIP, które mają wrócić do Centrum nagród na LEGO.pl. Monety powinny wylądować na stronie około godziny 9:00 lub 11:00 (w zależności od źródła informacji), w cenie – prawdopodobnie – 1150 pkt. za sztukę. I tak, mają być wszystkie na raz, ale nie wiemy, czy oprócz monet pojawi się także case na nie (przypomnę, że ten z kolei kosztował 700 pkt.). Jeśli komuś zależy, to proponuję się spieszyć, bo nakład podobno jest ograniczony.

REKLAMA:

1 Comment

  1. […] Tu od razu zaznaczę, że musiałem się skonsultować i zrobić poważniejszy research. Prawda jest taka, że ceny pojedynczych figurek pochodzących z serii 2 zaczynają już zdecydowanie przewyższać ceny katalogowe oryginalnych blistrów… i to niezależnie od wzoru. Seria 2 od początku miała słabą dostępność, a w chwili obecnej w cenie katalogowej dorwiemy ją tylko na LEGO.pl (z ograniczeniem do 20 sztuk). Zwróćcie jednak uwagę, że na ten moment kupno 20 Bandmates z serii 2 to akurat taka kwota, żeby zgarnąć jeszcze GwP pod postacią Tygrysa z Chińskiego nowego roku, więc nie jest to taki zły deal… tym bardziej, jeśli macie do odbioru jakąś monetę. […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.