LEGO-VIP
Analizy Promocje Brewa 284 wyświetleń

Weekend VIP 20-21.11.2021 trwa!

Na LEGO.pl i w LEGO® Stores w całej Polsce rozpoczął się weekend VIP. Wszystkie oferty związane z tą promocją znajdziecie tutaj, a krótkie podsumowanie dotychczasowych godzin – poniżej.

Na LEGO.pl weekend VIP rozpoczął się planowo o północy, co związane było z krótkim padem serwera strony. Do sekcji nagród VIP można było śmiało wpadać już jakieś 5 minut po północy i wyciągać Aparat retro za 2000 punktów. O ile wiem, aparat do tej pory jest dostępny do „kupienia” za punkty, ale nie sądzę, żeby dotrwał do końca weekendu. Podobno na Europę jest jeszcze 11 000 sztuk tej nagrody (tak podaje serwis StoneWars.de).

Zakupy na LEGO.pl są utrudnione, jeśli chcemy wyrwać wszystkie gratisy. Z dużych, „opłacalnych” zestawów na stronie nie zostało za wiele, zwłaszcza że przed chwilą spadł z niej Batmobil z 1989 toku (od razu uzyskując status „Wyprzedano”).

Lepiej sytuacja ma się w sklepach stacjonarnych. Sam pojechałem do warszawskiej Arkadii na 30 minut przed otwarciem tamtejszego LEGO ® Store i bez trudności „wciągnąłem” 21330 Sam w domu. Na miejscu uzyskałem informację, że tego zestawu najprawdopodobniej nie starczy do wieczora, podobnie zresztą jak bonusowych, metalowych tabliczek, których zapas na Polskę jest podobno niewielki.

Jeżeli planujecie zrobić zakupy w Weekend VIP, to radzę się pospieszyć, a Warszawiakom postawić na zakupy stacjonarne. Obawiam się również, że na Czarny Piątek za tydzień nie będzie już co zbierać…

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.