lego-vip-2021-kamera
Promocje Zapowiedzi Brewa 417 wyświetleń

Weekend VIP 20-21.11 – mamy pełne info!

Zapowiedź weekendu VIP zagościła już na LEGO.pl wiemy już dokładnie, jakie okazje będą na nas czekać w nadchodzący weekend VIP, który odbędzie się w dniach 20-21.11.2021 (nie mylić z promocjami na Czarny Piątek, który obecnie jest nieprawidłowo wskazany na LEGO.pl!). Trzymajcie się mocno, bo trochę tego będzie, a jednocześnie możecie być lekko rozczarowani.

Podczas trwania ostatniego weekendu VIP w tym roku, będziemy mogli wziąć udział w następujących promocjach:

 • za zakupy na kwotę 749 zł i więcej otrzymamy zestaw 40484 Podwórko Św. Mikołaja, o którym pisałem tutaj.
 • za zakupy na kwotę 1102 zł i więcej otrzymamy blaszaną tabliczkę w stylu retro – cieszę się, że tabliczka (opisana na razie jako „Znak z metalową puszką w stylu retro„, cokolwiek to znaczy – najwyraźniej ktoś nie do końca ogarnął wyrażenie „tin can sign„) będzie także u nas, ale dodanie 2,01 zł do wartości Samego w domu uważam za klasyczny dick move
Tak ma wyglądać tabliczka, którą sam z chęcią bym przytulił
 • w sklepie VIP powinien pojawić się zestaw zestaw Aparat fotograficzny retro, który będzie można „wyjąć” za 2000 punktów. Wszyscy pamiętamy, jak wyglądała ostatnia tego typu promocja na LEGO.com, więc nagroda najpewniej dotrze tylko do garstki szczęśliwców o szybkich palcach. To miałem na myśli pisząc o lekkim rozczarowaniu.
Oficjalne zdjęcie zestawu VIP
 • dodatkowo, w Strefie nagród VIP mają pojawić się promocje na dotychczas dostępne nagrody, tu również pozostaję sceptyczny – głównie przez ich niewielką dostępność w Polsce. Przypomnę jednak, że w zeszłym roku można było taniej upolować m.in. bilety do Legolandu.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

4 thoughts on “Weekend VIP 20-21.11 – mamy pełne info!

 1. BrickCrimson

  pkt VIP X2 będą przyznawane zarówno 20-21.11 jak i w czarny piątek?

  W kwestii aparatu czy jest znana jakaś godzina emisji czy należy przyjąć godz. 00:00 20.11?

  1. Brewa

   Punkty VIP x2 tylko w VIP weekend. Co do aparatu, to też chciałbym wiedzieć. Obawiam się, że czeka nas nocny maraton z piątku na sobotę, ale na pewno będę dawał znać, jeśli pojawi się jakieś info.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.