LEGO-AT-AT
Zapowiedzi Brewa 539 wyświetleń

GIGANTYCZNY 75313 AT-AT ujawniony!

Mamy to! Na LEGO.pl pojawiła się już zapowiedź najnowszego UCS-a z Gwiezdnych Wojen. Zgodnie z plotkami jest to OGROMNY model AT-AT.

Kultowa maszyna krocząca doczekała się modelu złożonego z aż 6785 części i adekwatnie wycenionego: zestaw kosztuje zwariowane 3499,99 zł. Gdyby ktoś zastanawiał się, czemu aż tyle, to spieszę z odpowiedzią: zestaw zawiera masę nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i nowych, do tej pory niewystępujących nigdzie indzie elementów, jak choćby mniejsza wersja budowalnej obrotnicy. Ciekawym rozwiązaniem są również regulowane specjalnym wkrętakiem stawy, które pomagają ustabilizować model (choć o swobodnej zabawie nim raczej nie będzie mowy). W secie znajdziemy również 9 figurek (choć raczej nie w pełni ekskluzywnych, poza dowódcą szturmowców), w tym aż 4 śnieżnych szturmowców plus dowódcę, generała Veersa, dwóch pilotów i – oczywiście – samego Luke’a Skywalkera.

Set po zbudowaniu będzie gigantyczny. Jego wysokość to 69 cm, a długość: 62 cm (przy 26 cm szerokości). Jeśli zastanawiacie się nad nowym stolikiem kawowym, to lepiej kupić taki, na którym zmieści się cały serwis.

Oczywiście zestaw, jak to UCS, skierowany jest do użytkowników 18+, a jego premiera planowana jest na Czarny Piątek 26 listopada. Poniżej wrzucam kilka najważniejszych zdjęć zestawu, a po resztę odsyłam na stronę LEGO.pl, gdzie można go już podziwiać w pełnej krasie.

Okiem AFOLa:

Powiem krótko: cieszę się, że nie zbieram Gwiezdnych Wojen, bo mój portfel płakałby teraz rzewnymi łzami. Ale nie powiem, z chęcią złożyłbym sobie tę piękną kobyłę…

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.