Premiery LEGO - listopad 2021
Nowości Brewa 499 wyświetleń

Listopadowe nowości LEGO® dostępne od 1.11

Listopad nie obfituje w klockowe premiery pod kątem ilości, ale cenowo przebija niektóre miesiące z dużo większą ilością nowości. Już 1 listopada 2021 o godzinie – prawdopodobnie – 1:00 w nocy będziemy mogli zostawić na LEGO.pl całkiem sporą furę hajsu… choć prawdziwe hardcore’y zapewne poczekają jeszcze tydzień na Titanica:

Listopadowe nowości LEGO® Adult Builders:

  • 10294 Titanicnajwiększy zestaw LEGO® w historii (będący czymś więcej niż mozaika) wyciągnie nam z kieszeni aż 2800 zł, choć za jakieś pół roku pewnie wyrwiemy go za te 2500 PLN. Premiera dopiero 29 listopada (okazało się, że będzie opóźnienie), ale set można zamawiać już od 9:00 rano 1 listopada – w przedsprzedaży.
  • 76240 Batmobil Tumbler – Oczekiwana przez wielu (może pomijając inwestorów) edycja Tumblera to kolejna wielka premiera listopada, wyceniona na 1000 zł.
LEGO-10294
Ktoś bierze na premierę? 😉

Listopadowe nowości LEGO® ART:

  • 21226 Projekt artystycznynowa mozaika dla młodszych fanów LEGO® to może nie jakiś wyczekiwany hit, ale na pewno znajdzie swoich nabywców.

Listopadowe nowości LEGO® IDEAS:

  • 21330 (Kevin) Sam w domu – pomijając dziwną nazwę, to chyba najbardziej oczekiwana premiera tego miesiąca, jeśli nie półrocza. Kawał domu i kawał hajsu – 1100 zł. Pamiętajcie tylko, że set nie zniknie na zawsze po Świętach – na jego nabycie będziecie mieli co najmniej półtora roku (ale myślę, że raczej około 24 miesięcy).
LEGO-21330
Czy pierwszy rzut domu Kevina wyprzeda się na pniu? Wszystko wskazuje na to, że raczej tak…

Październikowe nowości LEGO® City:

Po otwarciu oficjalnego sklepu LEGO® we Wrocławiu oczekuje się, że w tym miesiącu na półki trafią też pozostałe motocykle z podserii Stuntz, a konkrtnie:

Pamiętajmy również, że w tym miesiącu spodziewamy się sporych promocji na LEGO.pl związanych z Black Friday, a co za tym idzie – gromadki setów prezentowych. Pierwsze szczegóły tutaj.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.