lightailing-50-prozent-678x381
Promocje Brewa 160 wyświetleń

Promocja na 4. urodziny Lightailing!

Nie zajmowałem się tym tematem na blogu i na pewno to nadrobię, ale dla tych, którzy oświetlają swoje makiety ważna informacja: dziś firma Lightailing – jeden z liderów w produkcji customowego oświetlania dla zestawów LEGO® – obchodzi swoje 4. urodziny, a co za tym idzie: oferuje doskonałą promocję.

Robiąc dziś zakupy na lightailing.com i w checkoucie wpisując kod „LT50” otrzymacie aż 50% zniżki na WSZYSTKIE zakupy dokonane w sklepie. W następnych dniach zniżka również będzie obowiązywać: pomiędzy 24 a 27 września będzie wynosić 40% (LT40), a pomiędzy 28 a 30 września: 35% (LT35). Pamiętajcie jednak, że – zgodnie z nowymi regulacjami – za przesyłkę spoza EU trzeba będzie (prawdopodobnie) zapłacić podatek importowy. Przesyłki od Lightailing idą z Chin, więc… Plus jest taki, że ekonomiczna przesyłka jest darmowa.

Ja tylko dopiszę, że sam posiadam kilka zestawów oświetleniowych tej firmy i mogę śmiało je polecić. Ważną sprawą jest to, że marka używa do mocowania światełek oryginalnych klocków LEGO®, więc nie będziecie kalać swoich modeli jakimś tanim szajsem. Sam kupiłem przed chwilą dwa zestawy, ale może jeszcze coś dobiorę…

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.