lightailing-50-prozent-678x381
Promocje Brewa 278 wyświetleń

Promocja na 4. urodziny Lightailing!

Nie zajmowałem się tym tematem na blogu i na pewno to nadrobię, ale dla tych, którzy oświetlają swoje makiety ważna informacja: dziś firma Lightailing – jeden z liderów w produkcji customowego oświetlania dla zestawów LEGO® – obchodzi swoje 4. urodziny, a co za tym idzie: oferuje doskonałą promocję.

Robiąc dziś zakupy na lightailing.com i w checkoucie wpisując kod „LT50” otrzymacie aż 50% zniżki na WSZYSTKIE zakupy dokonane w sklepie. W następnych dniach zniżka również będzie obowiązywać: pomiędzy 24 a 27 września będzie wynosić 40% (LT40), a pomiędzy 28 a 30 września: 35% (LT35). Pamiętajcie jednak, że – zgodnie z nowymi regulacjami – za przesyłkę spoza EU trzeba będzie (prawdopodobnie) zapłacić podatek importowy. Przesyłki od Lightailing idą z Chin, więc… Plus jest taki, że ekonomiczna przesyłka jest darmowa.

Ja tylko dopiszę, że sam posiadam kilka zestawów oświetleniowych tej firmy i mogę śmiało je polecić. Ważną sprawą jest to, że marka używa do mocowania światełek oryginalnych klocków LEGO®, więc nie będziecie kalać swoich modeli jakimś tanim szajsem. Sam kupiłem przed chwilą dwa zestawy, ale może jeszcze coś dobiorę…

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.