Gryffindorm
Niepotwierdzone Promocje Zapowiedzi Brewa 261 wyświetleń

LEGO® 40452 Akademik Gryffindoru jako GwP?

Mamy już niemal 100%-ową pewność, że jednym z październikowych bonusów do zakupów na LEGO.pl będzie zestaw 40452 Akademik Gryffindoru (nazwa zastępcza).

Akademik ma być częścią nowego, modułowego Hogwartu, przez co ma szansę zostać bardzo „mocnym” GwP – w końcu kto nie chciałby mieć w swojej szkole magii „ekskluzywnego” pomieszczenia? Nie wiadomo jeszcze, z ilu części będzie składać się set (na pewno będą w nim dwie figurki), ale wiadomo, że otrzymamy go po wydaniu ok. 100 euro i więcej na zestawy z serii Harry Potter w dniach 25 października – 7 listopada.

Nie jest to jakaś zwariowana granica, do której LEGO® powoli nas przyzwyczaja, a dodatkowo warto wskazać, że sporo zestawów opartych o sagę o Młodym Czarodzieju będzie w tym roku wycofanych (szczegóły tutaj). Nawet jeśli nieco za nie nadpłacimy na LEGO.pl, to ten konkretny gratis powinien zwrócić nam kasę z nawiązką.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.