Plotki-ploteczki-13-19.09.2021
Newsy Zapowiedzi Brewa 263 wyświetleń

Plotki i ploteczki LEGO®: 13-19.09.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 13-19.09.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu. Aktualizacje tekstu jak zwykle będę zaznaczał na zielono.

  • Parę miesięcy temu mówiło się o kolejnym secie z serii Overwatch, któa już dawno odeszła w niepamięć. Teraz pojawiły się plotki, że Duńczycy mają zamiar stworzyć nową serię Gaming, opartą o popularne gry komputerowe. Ile w tym prawdy? Zobaczymy, ale zdecydowanie miałoby to sens… na pewno większy niż VIDIYO.
  • Zapowiadany na październik Titanic okazuje się nieco mniejszym setem niż zakładaliśmy. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, znany statek ma być odwzorowany z 9090 klocków, aczkolwiek cena pozostaje niezmieniona: ok. 630 dolarów. Wiemy również, że będzie to „skorupa” bez budowalnego wnętrza, co jest spowodowane skalą projektu.
  • Mamy falę „małych wieści” związanych z ostatnimi wypowiedziami Matthew Ashtona z grupy LEGO®. Pierwszą z nich jest informacja, że serie City, Friends, Creator, Classic, Technic, NINJAGO, LEGO Minifigures, DOTS, Speed Champions i Monkie Kid zostaną utrzymane w roku 2022. Nie oznacza to, że z pozostałymi seriami będzie inaczej – tym bardziej, że na liście brakuje IDEAS.
  • Ashton błysnął też białym klockiem ze wzorem cegiełki mówiąc, że set z jego „udziałem” zostanie ujawniony w tym tygodniu. Zakładamy, że będzie to Apartament z programu Queer Eye Netflixa.
  • Wreszcie, dowiedzieliśmy się również, że w 2022 pojawi się kolejna licencjonowana seria figurek. Najprawdopodobniej będzie ona oparta o popularne Muppety, ale jest to tylko strzał. Z innych źródeł wiemy, że na początku 2022 możemy się spodziewać również kolejnej serii nielicencjonowanej.
  • Na koniec, jeden z branżowych blogów podał, że w 2022 możemy oczekiwać wydania dwóch kolejnych zestawów z kolekcji hełmów Star Wars. Najprawdopodobniej będzie to hełm Dina Djarina z Mandaloriana oraz hełm rebelianckiego pilota. Trzeci hełm planowany na 2022 miał przedstawiać „nakrycie głowy” pilota AT-AT, ale pomysł najprawdopodobniej został „strashowany„.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.