Zapowiedzi Brewa 659 wyświetleń

LEGO® 10291 Loft z Porad Różowej Brygady ujawniony!

Koniec z dywagacjami na temat tego, gdzie pojawią się nowe białe bricki ze wzorem cegiełki. LEGO® właśnie ujawniło zestaw 10291, będący odwzorowaniem jednego z mieszkań z show Netflixa Porady Różowej Brygady.

Set 10291 to 974 części i aż 7 minifigurek (plus buldog), w tym piątka głównych bohaterów oraz dwie postaci przed i po metamorfozie (co jest całkiem ciekawym zabiegiem). Zestaw ma pojawić się w sprzedaży 1 października i kosztować ok. 100 euro. Poniżej najważniejsze zdjęcia, których komplet można już oglądać na na LEGO.pl. Ciekawe jest to, że set ma „odwrócony” kolorystycznie design pudełka.

Okiem AFOLa:

Nie jestem pewien, czy Porady Różowej Brygady są superpopularne w Polsce, ale na pewno zestaw przyciąga oko – nie tylko nowymi klockami, ale także ciekawymi detalami. W secie jest sporo zadrukowanych płytek, a także po raz pierwszy znajdziemy w nim tułowia minifigurek… pozbawione rąk. Stanowią one „wyposażenie szafy” w jednym z pomieszczeń i jest to zabieg bardzo ciekawy, choć ręce minifigurek nie należą do tych elementów, które lubią częstą wymianę. Ja sam nie zbieram serialowych mieszkań, ale uważam, że – obiektywnie rzecz biorąc – to bardzo ładny zestaw.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.