lego 77942
Różności Brewa 527 wyświetleń

Niebieski Fiat 500 (77942) na ZAVVI (już niedostępny…)

Ci z Was, którzy bardzo chcą kupić niebieską wersję Fiata 500, która pojawiła się w sprzedaży wczoraj, mogą to łatwo i (chyba) bezpiecznie zrobić tak, by nie ponosić zbędnych kosztów.

Aktualizacja z 09.09.2021:

Niebieski model Fiata 500 jest już niedostępny na niemieckim ZAVVI, w związku z czym pozostaje wyłącznie opcja kupienia go w Wielkiej Brytanii.

Oryginalny post z 02.09.2021:

Pod tym linkiem znajdziecie ofertę sprzedaży w niemieckiej wersji językowej sklepu ZAVVI (polecam włącznie wtyczki tłumaczącej). Koszt ekskluzywnej wersji setu w tym sklepie to 80 euro, a przesyłka to dodatkowe 3 euro. Kupując z Niemczech nie musicie przejmować się cłem ani VATem, który musielibyście doliczyć do zakupu z Wielkiej Brytanii.

Zakupuy w ZAVVI różnią się nieco od zakupów w Polsce. Po złożeniu zamówienia Wasza karta będzie wyłącznie autoryzowana, a faktyczna opłata powinna zostać ściągnięta po nadaniu przesyłki. Jeśli kupowaliście coś na LEGO.pl, to powinniście wiedzieć, jak to działa.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.