lego 77942
Newsy Brewa 84 wyświetleń

Warianty kolorystyczne LEGO® dostępne… w Wielkiej Brytanii

Stało się! Po wstępnych plotkach i zapowiedziach wiemy już, jak wygląda kwestia wariantów kolorystycznych zestawów LEGO®, o których mówiło się od jakiegoś czasu. Niestety, nie mam najlepszych wieści dla polskich fanów…

Jak się okazuje, zestawy wymienione poniżej będzie można jak na razie kupić wyłącznie… w Wielkiej Brytanii (a Fiata 500 także w Niemczech), w ramach programu pilotażowego. Dodatkowo, ich ilość jest mocno limitowana: Fiata 500 kupimy wyłącznie w jednej sztuce, a pozostałe sety maksymalnie w 2.

Jeżeli jesteście na miejscu (w przypadku Niemiec Fiat 500 dostępny będzie w Zavvi), to radzę się pospieszyć, bo spodziewam się, że pilotażowe wersje rozejdą się w mgnieniu oka.

Mówimy tutaj o zestawach:

Okiem AFOLa:

Osobiście uważam, że taki ruch nie jest do końca fajny ze strony LEGO®. Firma niby dużo mówi o rozszerzaniu dostępności, a tym czasem mamy do czynienia z całą paczką limitowanych setów, które dostępne będą tylko w jednym kraju, a na rynku wtórnym szybko osiągną zwariowane ceny. Sytuacja ta dotyczy zwłaszcza Fiata 500 i nowej, “dużej” remizy strażackiej, bo te zestawy są duże i dość drogie, co automatycznie dodatkowo ogranicza ich dostępność. Cóż, pozostaje umówić się z kimś w Wielkiej Brytanii… i zrobić to szybko.

REKLAMA:

1 Comment

  1. […] z Was, którzy bardzo chcą kupić niebieską wersję Fiata 500, która pojawiła się w sprzedaży wczoraj, mogą to łatwo i (chyba) bezpiecznie zrobić tak, by […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.