Plotki-ploteczki-6-12-09-2021
Newsy Zapowiedzi Brewa 232 wyświetleń

Plotki i ploteczki LEGO®: 6-12.09.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 6-12.09.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu. Aktualizacje tekstu jak zwykle będę zaznaczał na zielono.

  • Mamy już zdjęcia zarówno mini-zamku Disneya, jak i zapowiadanych na październik Sań Świętego Mikołaja. Ten ostatni set ma być ekskluzywny dla LEGO.com, co zapewne oznacza, że trzeba go będzie kupować o północy w dniu premiery.
  • Zapowiadany wcześniej mini-zamek Disneya dostał własną foteczkę, na razie jeszcze robioną kokosem. Fotografia potwierdza dotychczasowe doniesienia.
  • Zestaw IDEAS związany z Soniciem ma zostać wydany w styczniu 2021 roku, a do szerokiej sprzedaży trafi 3 miesiące później. Pomysł zostanie przekształcony na coś w stylu poziomu 2D, który bezie można układać na różne sposoby. Set o numerze 21331 będzie można kupić za cenę katalogową ok. 70 euro. Nie znamy jeszcze liczby części.
  • Zestaw Adult Builders na podstawie serialu Netflixa Queer Eye ma pojawić się w październiku 2021, składać się z 974 części i kosztować ok. 100 euro. Nie wiem, czy serial ma w Polsce dużą bazę fanów, ale nie spodziewam się szału. Set ma przedstawiać jedno z pojawiających się w programie mieszkań.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.