LEGO-zapowiedzix3
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 207 wyświetleń

Zapowiedzi x3: Battlepacki, Disney i… RENIFERY

Żeby zbytnio się nie rozdrabniać, podsumuję zbiorczo 3 najnowsze zapowiedzi od LEGO®, które jednak nie są jeszcze potwierdzone, a zdjęcia mamy tylko robione ogórkiem.

  1. Mamy już stosunkowo mocno potwierdzone info, że w przyszłym roku możemy spodziewać się powrotu starwarsowych battlepacków. Na pierwszy ogień mają iść Stormtrooperzy z Hoth (x3) w asyście Hoth Scout Troopera (opartego bardziej na zabawce niż na filmie) na swoim śmigaczu. Figurki mają być uzbrojone w „normalną” broń, a nie brickshootery (nareszcie!), a do setu dostaniemy dodatkowo… podstawkę. Niestety, jednocześnie cena battlepacka ma wzrosnąć o 5 euro (do 20 euro), co w sumie nijak mnie nie dziwi. Set ma nosić numer 75320 i zawierać w sumie 105 części.
  2. Mamy również niemal 100%-ową pewność, że zestaw 40478 przedstawiający Zamek Disneya w miniaturze będzie jednym z kolejnych GwP. Problem polega na tym, że set ma zawierać aż… 567 części, co uczyni go największym gratisem w historii i sugeruje, że trzeba będzie wywalić masę kasy, żeby go dostać (jego cena katalogowa ma wynosić aż 35 euro). W pudełku znajdziemy również figurkę Myszki Miki.
  3. Najnowsza zapowiedź to przeciek z japońskiego sklepu LEGO®, w którym jakaś dobra dusza sfotografowała zestaw 40499, będący setem okazjonalnym z okazji Świąt. Sanie Św. Mikołaja to murowany hit ze względu na zawartość aż 4 reniferów – podejrzewam, że wyprzeda się w ciągu kilku dni. Wstępna cena za zestaw to ok. 40-45 euro, a premiera najprawdopodobniej nastąpi w październiku.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.