lego-premiery-09.2021
Nowości Brewa 276 wyświetleń

Wrześniowe nowości LEGO® dostępne od 1.09

Wrzesień nigdy nie jest miesiącem szczególnie bogatym w premiery spod znaku LEGO®, ale mimo wszystko w tym roku trochę tego jest. Poniżej prezentuję zestawienie setów, które będzie zamówić od jutra (lub chwileczkę później), wraz z informacją o ich dostępności w innych źródłach.

Wrześniowe nowości LEGO® Harry Potter:

  • 76391 Ikony Hogwartu – najładniejsza premiera września premieruje co prawda dopiero 2 dnia miesiąca, ale nie ma to większego znaczenia. Set przynajmniej przez 3 pierwsze miesiące powinien mieć status semi-ekskluzywnego.
Kto się skusi?

Wrześniowe nowości LEGO® Jurassic World:

Wszystkie „jurassicowe” nowości powinny od razu trafią do szerokiej dystrybucji. Zresztą wszystkie już teraz są dostępne poza LEGO.pl:

Wrześniowe nowości LEGO® – kalendarze adwentowe:

Wszystkie kalendarze adwentowe szybko trafiają do szerokiej dystrybucji, więc za miesiąc czy dwa będzie je można ustrzelić w dobrej cenie:

To chyba jeden z najbardziej oczekiwanych kalendarzy adwentowych…

Wrześniowe nowości LEGO® Marvel:

Wrześniowe nowości LEGO® Star Wars:

LEGO 75319
Na ten set czeka bardzo wielu fanów Gwiezdnych Wojen

Pozostałe wrześniowe premiery LEGO®:

Wśród wrześniowych premier, które nadal mają status niepotwierdzonych, mamy między innymi 10284 Camp Nou, który najprawdopodobniej zaliczy opóźnienie (wraz z prezentem 40485). Spodziewamy się również, że w tym miesiącu będzie można kupić nowy zestaw z IDEAS: Fender Stratocaster. W obu przypadkach musimy jednak jeszcze poczekać na potwierdzenie dat.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.