LEGO-ChillOut
Analizy Różności Brewa 247 wyświetleń

Na szybko: spokojnie z tymi zakupami!

W tym krótkim wpisie chciałem odnieść się do rokrocznej sytuacji, dotyczącej co poniektórych droższych zestawów LEGO®, dodatkowo nieoficjalnie „oznaczonych” jako „do wycofania”. Obecnie sety typu 76139 Batmobil z 1989 roku, 21322 Piraci z Zatoki Barakud czy 10264 Warsztat na rogu drożeją w zastraszającym tempie, dając wrażenie, że cały rynek przygotowuje się na ich wylot.

Taka konkluzja jest jednak błędna.

Wysokie ceny owych (i im podobnych) zestawów wynikają tylko i wyłącznie z jednej kwestii: chwilowo skończyły się stany magazynowe, co jest odzwierciedlone przez status „Chwilowo niedostępne” na LEGO.pl. Wszyscy czekają na dostawę, a niesłabnący popyt sprawia, że ostatnie sztuki z poprzedniej partii drożeją, bo każdy lubi zarobić trochę więcej.

Zwróćcie uwagę, że na LEGO.pl mowa o „Chwilowej niedostępności”, a do domniemanego wycofania wzmiankowanych zestawów zostały jeszcze – bagatela – całe 4 miesiące. Dział sprzedaży Lego® musiałby upaść na głowę wycofując sety ponad kwartał przed czasem, nie mówiąc już o braku ich dostępności na przedświąteczne żniwa sprzedażowe. Z tego względu rada ode mnie:

Jeśli jeszcze nie macie drożejących setów oznaczonych na LEGO.pl jako „chwilowo niedostępne”, to ochłońcie trochę i poczekajcie te 3-4 tygodnie. Stany magazynowe zaraz się zapełnią, a Wasze wymarzone zestawy zdążycie jeszcze kupić w dobrej promocji nawet na miesiąc przed Świętami. Nie zapominajmy też o Black Friday.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.