lego 76023
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 273 wyświetleń

Co z nowym Tumblerem od LEGO®?

Wydaje się niemal pewne, że niebawem powinniśmy zobaczyć nowy model Tumblera, czyli pojazdu, którym poruszał się Batman w filmach Christophera Nolana. Plotki o reedycji kultowego (choć niezbyt stabilnego) setu 76023 krążą po sieci od jakiegoś czasu i wydaje się, że niedługo zyskają potwierdzenie.

Nowy Tumbler ma nosić numer 76240 i składać się z 2049 części (a więc będzie nieco bardziej złożony niż pierwsza wersja). Cena ma być ustalona na poziomie 230 euro, a z kieszeni najwcześniej trzeba będzie wyłożyć tę kwotę w październiku lub listopadzie tego roku. Zestaw będzie – standardowo – zawierał dwie minifigurki ekskluzywne: Batmana i Jokera.

Ci ciekawe, LEGO® planuje podobno wydanie także mniejszej wersji Tumblera, co ucieszy młodszych fanów marki. Minifigurkowy Tumbler 76239 ma składać się z 422 klocków i kosztować ok. 40 euro. Najprawdopodobniej NIE będzie to GwP do dużego Tumblera, więc każdy będzie mógł spokojnie nabyć go dla siebie. Model może być również wyposażony w plakietkę ze stojakiem, tak jak w przypadku reszty serii mniejszych pojazdów Batmana. Premiera – jak w przypadku dużej wersji – zaplanowana ma być na październik/listopad.

Okiem AFOLa:

Zwariować już można od wysypu drogich setów w tym roku. Szczególnym fanem Batmana nie jestem, ale Tumbler bardzo mnie kusi, bo to fajny, niestandardowy pojazd, który na pewno będzie prezentował się imponująco. Zestaw będzie miał również spory potencjał inwestycyjny, choć – jak uczy wiele przykładów ostatnich miesięcy – trzeba będzie go wykorzystać w odpowiednim czasie. Posiadacze poprzedniej wersji pojazdu na pewno już gorączkowo pozbywają się ewentualnych zapasów.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.