LEGO® Store Polska
Newsy Promocje Brewa 377 wyświetleń

Otwarcie sklepu LEGO® w Galerii Mokotów

Od 10:00 rano funkcjonuje już drugi, oficjalny sklep LEGO® w warszawskiej Galerii Mokotów. Ja nie jestem na miejscu z różnych względów (koniec miesiąca to nienajlepszy okres na kupowanie nowych setów, a poza tym nie mogę brać urlopów w nieskończoność…), ale na szczęście nie muszę być, żeby donieść Wam o otwarciu.

Na zaprzyjaźnionej stronie AFOLS.pl znajdziecie relację prawie-na-żywo z otwarcia sklepu, wraz z pełną informacją o obowiązujących gratisach. Na ten moment wiemy, że są to:

  • Mały but Adidasa (to niespodzianka) za zakupy powyżej 420 zł.
  • Otwarcie sklepu LEGO® za zakupy powyżej 500 zł.
  • Żaglówka z IDEAS za zakupy powyżej 800 zł.
  • Dodatkowo, pierwsze 150 osób (podobno), które wykona zadanie polegające na wrzuceniu na Instagrama fotki klockowej syrenki znajdującej się w sklepie i oznaczeniu jej hashtagami #legostoregaleriamokotow i #legomermaid, otrzyma małego builda przedstawiającego syrenkę (niestety nie mam jej zdjęcia, ale nie jest ona wyposażona w logowaną instrukcję czy pudełko).

Ciekawostką jest, że w sklepie znajdziemy sporo zestawów, które są teraz nieobecne na LEGO.pl, takie jak Warsztat na rogu, Piraci z Zatoki Barakud czy Chińskie święto latarni (nieobecne nawet w Arkadii). Sklep jest nieco mniejszy niż ten w Arkadii.

Pozostałe info – analogiczne do tego, co obowiązuje w Arkadii (ceny kubków, obostrzemnia COVIDowie itp.) możecie sprawdzić we wspomnianej relacji na AFOLS.pl.

*zdjęcie przedstawia LEGO® Store w Arkadii i jest wyłącznie poglądowe.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.