LEGO® Store Polska
Newsy Promocje Brewa 178 wyświetleń

Otwarcie drugiego oficjalnego LEGO® Store Polska już jutro!

Pewnie trzymacie rękę na pulsie, więc tylko przypomnę, że już jutro (26 sierpnia, godzina 10:00) w centrum handlowym Galeria Mokotów w Warszawie otwiera się drugi oficjalny polski sklep LEGO®.

Z ostatniej chwili:

Dowiedziałem się, że na otwarciu będzie jeszcze jeden gratis: mini-figurka „Warszawskiej Syrenki”, którą otrzymamy za zakupy za kwotę powyżej 330 zł. Zakładam, że promocja również będzie obowiązywać w dniach 26-29 sierpnia, ale niestety nie mam ani oficjalnego potwierdzenia, ani informacji, jak dokładnie będzie wyglądać syrenka.

Na ten moment wiadomo, że otwarcie tej placówki zostanie dokonane z mniejszą pompą, niż jej starszego brata w warszawskiej Arkadii. Oficjalnie jedynym potwierdzonym prezentem ma być zestaw 40145 Otwarcie sklepu LEGO® (dostaniemy go między 26 a 29 sierpnia za zakupy za minimalną kwotę 530 zł). Do tego dojdą oczywiście standardowe gratisy z LEGO.pl (po przekroczeniu odpowiednich kwot).

Na miejscu możemy spodziewać się ścianki PaB (chociaż nie zakładałbym, że będą tam jakieś hitowe klocki) oraz stacji składania minifigurek, która jednak dalej ma funkcjonować w reżimie COVID-owym (dostępne będą tylko figurki wstępnie złożone). Data obowiązywania promocji z gratisem rozmija się również z wrześniowymi premierami LEGO®, co poniektórych na pewno zmartwi.

Ja osobiście tym razem się nie wybieram. Co tu dużo mówić – zniechęcił mnie brak specjalnych gratisów, a z bieżącej oferty na ten moment mam wszystko, na co mnie stać… Szkoda mi marnować urlopu.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.