LEGO® Store Polska
Newsy Promocje Brewa 258 wyświetleń

Otwarcie drugiego oficjalnego LEGO® Store Polska już jutro!

Pewnie trzymacie rękę na pulsie, więc tylko przypomnę, że już jutro (26 sierpnia, godzina 10:00) w centrum handlowym Galeria Mokotów w Warszawie otwiera się drugi oficjalny polski sklep LEGO®.

Z ostatniej chwili:

Dowiedziałem się, że na otwarciu będzie jeszcze jeden gratis: mini-figurka „Warszawskiej Syrenki”, którą otrzymamy za zakupy za kwotę powyżej 330 zł. Zakładam, że promocja również będzie obowiązywać w dniach 26-29 sierpnia, ale niestety nie mam ani oficjalnego potwierdzenia, ani informacji, jak dokładnie będzie wyglądać syrenka.

Na ten moment wiadomo, że otwarcie tej placówki zostanie dokonane z mniejszą pompą, niż jej starszego brata w warszawskiej Arkadii. Oficjalnie jedynym potwierdzonym prezentem ma być zestaw 40145 Otwarcie sklepu LEGO® (dostaniemy go między 26 a 29 sierpnia za zakupy za minimalną kwotę 530 zł). Do tego dojdą oczywiście standardowe gratisy z LEGO.pl (po przekroczeniu odpowiednich kwot).

Na miejscu możemy spodziewać się ścianki PaB (chociaż nie zakładałbym, że będą tam jakieś hitowe klocki) oraz stacji składania minifigurek, która jednak dalej ma funkcjonować w reżimie COVID-owym (dostępne będą tylko figurki wstępnie złożone). Data obowiązywania promocji z gratisem rozmija się również z wrześniowymi premierami LEGO®, co poniektórych na pewno zmartwi.

Ja osobiście tym razem się nie wybieram. Co tu dużo mówić – zniechęcił mnie brak specjalnych gratisów, a z bieżącej oferty na ten moment mam wszystko, na co mnie stać… Szkoda mi marnować urlopu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.