FanKlockow-urlop-2021
Różności Brewa 209 wyświetleń

OGŁOSZENIE: urlop 7-22.08.2021

Moi drodzy! Człowiek musi czasem wypocząć i – stety-niestety – ja też potrzebuję śmignąć gdzieś w świat na dwa tygsy, żeby naładować bateryjki na parę kolejnych miesięcy. W związku z tym, w dniach 7-22.08.2021 niniejszy blog przechodzi w urlopowy tryb publikacji. Co to oznacza?

 1. Wszystkie LEGO-wieści z danego dnia będę podawał Wam w formie pojedynczego, zwartego wpisu, zbierającego newsy znane w momencie jego publikacji. Mogę robić wyjątki w przypadku naprawdę dużych/ważnych wieści, ale raczej będę od tego stronił, chyba że LEGO® postanowi zrobić fuzję z Lepinem…
 2. Może się zdarzyć, że wieści będą publikowane z jedno/dwudniowym opóźnieniem. Nie będzie to wynikało z mojego lenistwa, a wyłącznie z faktu, że w pewnych momentach mogę nie mieć dostępu do sieci.
 3. Pewne mało znaczące wieści w ogóle będę pomijał, jeśli uznam to za stosowne. W szczególności może się to przydarzyć plotkom w stylu „mamy już numer nowego zestawu z serii Adult Builders, ale jeszcze nie wiemy, co to”.
 4. Mogą wystąpić opóźnienia w aktualizacji różnych aktualizowanych na bieżąco listach (np. zestawów wycofywanych), które nadrobię po powrocie.

I to chyba wszystko. Jednocześnie po powrocie z urlopu będę miał dla Was małą niespodziankę, która na pewno Wam się spodoba (szykujcie klocki!). Myślę również, że za rok o tej porze będę już miał jakiegoś pomocnika, który będzie ogarniał stronę podczas moich wyjazdów.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

2 thoughts on “OGŁOSZENIE: urlop 7-22.08.2021

 1. Zeke

  Miłego wypoczynku ! Przywieź mi coś z tamtąd gdzie będziesz…..

  1. Brewa

   Zdecydowanie zamierzam 😉

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.