Zapowiedzi Brewa 428 wyświetleń

LEGO® 76391: Najładniejszy zestaw z Harry’ego Pottera ever?

Mamy to! Zestaw 76391 Ikony Hogwartu pojawił się już na LEGO.pl, razem z całą masą zdjęć (w tym obrazujących jego skalę). Wiemy już, że set faktycznie będzie składał się z 3010 elementów, a jego koszt katalogowy to 1099,90 zł (uh!). Fani Harry’ego będą mogli położyć na nim swoje czyste rączki już 2 września, a tym mniej zaangażowanym polecam poczekać te 3-4 miesiące, kiedy set trafi do nieco szerszej dystrybucji. Ma to być co prawda zestaw D2C, ale z doświadczenia wiemy, że i tego typu sety można wyrwać w polskich sklepach te 200-300 zł taniej, kiedy już zadomowią się na rynku. Po szczegóły zajrzyjcie na LEGO.pl.

Oryginalny post z 2.08.2021:

Czyżbyśmy mogli niebawem spodziewać się wydania czegoś, co moim zdaniem jest najładniejszym zestawem z serii LEGO® Harry Potter? Wielki set o numerze 76391, opisany jako Hogwart’s Icons Collector’s Edition ma być zestawem ekskluzywnym, dostępnym tylko na LEGO.com i w sklepach stacjonarnych.

Set, jak widać na poniższych zdjęciach, ma zawierać ikoniczne dla Hogwartu „przedmioty”: piękną, szczegółową Hedwigę, magiczną różdżkę, okulary Pottera, czekoladową żabę i wiele innych, budowalnych elementów, kojarzących się jednoznacznie z sagą o Młodym Czarodzieju. Zestaw ma składać się z 3010 elementów, co wiązałoby się z kosztem rzędu 250-300 dolców. Jeśli jednak o mnie chodzi, to biorę go w ciemno. Ach, do tego jeszcze 3 nowe, złote minifigurki, ale to zupełnie nieistotne przy epickości tego zestawu.

Premiera? Jeszcze nie wiadomo, ale na pewno dam Wam znać!

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.