Sierpniowe promocje LEGO
Promocje Brewa 243 wyświetleń

Sierpniowe promocje na LEGO.pl już dostępne!

Od północy można już „łapać” nowe promki na LEGO.pl. Co prawda niektóre nowe zestawy (w tym np. Nowy Asgard Grubego Thora) już mają status chwilowo niedostępnych, ale jeśli zależy Wam na którychś z nowych zestawów, to zostało ich jeszcze sporo. Przy okazji ich kupna możecie załapać się na:

  • Jeśli macie konto VIP i wydacie co najmniej 880 zł (tak – to DUŻO), otrzymacie zestaw IDEAS 40487 Przygoda na żaglowcu. Promka jest aktualna w dniach 1-3 sierpnia i na razie na stronie nie ma słowa o jej przedłużeniu, ale spodziewam się, że po tej dacie będzie dostępna dla posiadaczy wszystkich kont. Od razu warto zaznaczyć, że za założenie konta VIP dostaniemy teraz darmowy breloczek.
  • Za zakupy w kwocie minimum 175 zł z serii Marvel otrzymacie polybaga 30454 Shang-Chi i Wielki Obrońca. Promocja jest ważna do 15.08.
  • Nadal działa również promocja „minionkowa” z Bebem z ramionami robota. Tu wystarczy wydać 175 zł na Minionki do dnia… właściwie, to nie wiadomo, bo LEGO® zapomniało dodać tej informacji na polskiej stronie.

Przy okazji warto wspomnieć, że zakup dwóch zestawów z serii Super Mario (71389 oraz 71390) jest obecnie premiowany podwójnymi punktami VIP.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.