Plotki-ploteczki-26-07-01-08-2021
Newsy Nowości Zapowiedzi Brewa 272 wyświetleń

Plotki i ploteczki 26.07-1.08.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 26.07-1.08.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu. Aktualizacje tekstu jak zwykle będę zaznaczał na zielono.

  • Niektóre blogi legowe są pewne, że już niebawem zobaczymy kolejny zestaw specjalny. Będzie to najprawdopodobniej 10291 Mieszkanie z serialu Queer Eye (produkcji Netflixa). Set ma zostać wydany w serii Adult Builders, ale salsze szczegóły nie są jeszcze znane.
  • Wiemy już, że w planach jest kolejny set z miniserii Zimowa Wioska (wcześniej z Creator Expert). Zestaw ma podobno kosztować ok. 100 dolarów, a do sprzedaży trafi w tym samym terminie, co dom Kevina z IDEAS.
  • Pojawiły się pierwsze konkretniejsze plotki na temat kolejnego UCS-a z Gwiezdnych Wojen, którym ma być – cały czas – ogromna wersja AT-AT. Zestaw – oznaczony numerem 75313 – ma składać się z porażającej liczby 6762 klocków i kosztować (lepiej usiądźcie) 800 dolców. Do tej pory nadal nie wiemy, czy faktycznie dojdzie do wydania tego kolosa, ale źródło tych wieści wykazało się już prawdziwymi przeciekami na temat dopiero co wydanego Republic Gunshipa.
  • To właściwie już pewne. Na pudełku zestawu 40497 Halloweenowa sowa (która w sklepach pojawi się już w sierpniu) został dostrzeżony kolejny zestaw okolicznościowy – 40498 Świąteczny pingwin. Set najprawdopodobniej pojawi się na półkach we wrześniu i dołączy do kolekcji okolicznościowych figurek, rozpoczętej przez Walentynkowego niedźwiedzia brunatnego.
  • W USA widać kolejne kroki LEGO® zmierzające ku większemu otwarciu się na dorosłych odbiorców. Jednym z nich jest specjalny katalog skierowany do grupy 18+, który zaczął przychodzić pocztą. W środku nie znajdziemy żadnych niezapowiedzianych nowości, ale wciąż jest to fajny sposób na zapoznanie się z ofertą setów 18+. Nie wiemy jeszcze, czy podobne katalogi pojawią się także w Polsce, ale na razie bym na to nie liczył. Więcej zdjęć z wnętrza nowego katalogu możecie znaleźć tutaj.
Szata graficzna katalogu dostosowana jest do starszego odbiorcy
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.